Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 14 éve nem voltam vékony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éve nem voltam vékony lánnyal / nővel. Valahogy soha nem jött össze, többnyire testes vagy dundi testalkatú barátnőim voltak. Tudtok olyan fórumot, ahol vékony lányokat / nőket találhatnék szexkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik már egy ilyen testalkatú lánnyal a szex.

Valahogy úgy vettem észre, hogy az ilyen alkatú lányok sokkal kevésbé szexcentrikusak is sajnos..



2017. ápr. 11. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

rosszlanyok.hu?

Ott akadnak vékonyka filigrán csajok is.

2017. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó is lenne, de nem fizetős lányokra gondoltam elsősorban.
2017. ápr. 11. 12:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kávézó bár stb helyen ismerkedés..? Az túl egyszerű?
2017. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem testalkattól függ hogy valaki mennyire szexcentrikus
2017. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az hogy 14 éve nem voltál vékony nővel az se véletlen. Valószinűleg te sem vagy egy sportos-vékony alkatú. És ez esetben ne is várd a jövőben se.
2017. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér a 178 / 80 paraméterekkel. Viszont sajnos átlagos arcom és alkatom van, de azért izom is van, korábban rendszeresen sportoltam. És nem vagyok egy túlzottan hódító / alfa típusú pasi sem.. A vékony csajok becserkészéséhez úgy vettem észre, fontosak az utóbbi tulajdonságok.
2017. ápr. 11. 13:11
 7/11 anonim ***** válasza:

En tudom... En tudom a valaszt!!!!


Ez a hely a: VILAG


Bar melos mert el kell csabitanod oket. Erre nem gondoltal mi?

2017. ápr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem értem: ha nem voltál még velük, hogy hiányozhat a szex velük, és ha nem voltál velük, honnan tudod, hogy kevésbé szexcentrikusak.

Amúgy, ha vágysz rá, akkor keress egy nem olyan szép vékony lányt, és ajánlkozz fel neki.

2017. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fogj egy dagit és ne adj neki enni addig amíg le nem fogy. :)
2017. okt. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fingkirály ***** válasza:
39%

Hülyén hangzik, de....


Legyél pont olyan lekezelő/nemtörődöm/bunkó velük, mint a kövér nőkkel.


Tapasztalatból mondom, általában a kövér nőket senki nem akarja összeszedni, és alapból tapló módon bánik velük - a nők viszont valamiért erre ugranak (tudod, a "meg kell küzdeni érte, meg ki kell érdemelni a figyelmét"), és tepernek a pasi után, aztán ugye előbb-utóbb győz a b*szhatnék, és csak elkapsz egy ducit is.


A csinoska csajok után viszont valószínűleg te tepersz kiskutya módra, meg hordozod őket a tenyereden, amit ők nagyon is észrevesznek, hogy egy csettintésbe kerül megkapni téged, és így már nem is olyan izgalmas.


Szóval igen, hülyén hangzik, le kell őket kakálni magasról, vagy legalábbis úgy tenni, és máris egymást tapossák a kegyeidért, mert olyan vagány és laza vagy.


Az egyetlen fontos, hogy ha meg akarod tartani, akkor bizony ha megszerzed, utána - nem nagyon, csak fokozatosan, de illik készséges lovaggá változni, mert a legtöbb "alfahím" általában ott rontja el, hogy nem változik, és a vagány lazaság nyolcvanadjára már csak mezei tuskóság lesz még a kezdetben rajongó nő szemében is :)

2018. máj. 22. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!