Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokon nem illik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon nem illik értékelésbe említeni, ha még az adott hírdető előtt szüzek voltunk?

Figyelt kérdés

Csak mert még olyan értékeléssel nem találkoztam ahol azt írták volna, hogy szűzesség elvételre mentek.

Lehet, hogy meglátogatnék egy nőt onnan, így 24 éves szűzként... Én viszont utána részletesen értékelnék, ha nincs különösebb oka az általam észrevett dolognak.

Esetleg azért nem szokták írni, mert akkor túl sok szűz látogatná a hirdetőt?



2017. ápr. 11. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem azért nem mert a legtöbb ember nem ilyen prostikkal akarja elveszteni a szüzességét.

De ez csak az én véleményem...

2017. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ja, de azért én úgy gondolom, hogy aki vállal szűzesség elvételt, annak a vendégeinek minimum 50% idős szűz.

Nézd meg mennyien vagyunk ezen az oldalon is, s én ezzel a 24 évvel még fiatalnak számítok köztük.

A prostis kérdések (van egy pár) 90%-át szűz férfiak írták ki és szüzesség elvétellel kapcsolatban.

Nyílván nem sokan akarják kifejezetten prostival elveszíteni, de sokaknak nem nagyon van lehetőségük másképpen (vagy akkor lejebb kéne adniuk az irreális igényeikből).

2017. ápr. 11. 14:28
 3/8 anonim ***** válasza:
aham... hát akkor meg passz. Ők nem veszik a fáradságot, hogy irjanak alá, nem tudom :)
2017. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mellesleg ha már igy ott vagy, kereshetnél nekem bi vagy leszbi csajt és annó mindig olyan partnert kerestem magamnak. Kipróbálnám csajjal. :D
2017. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért? Te lány vagy, ha jól értem?...
2017. ápr. 11. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#4! Ha L vagy, attol még ugyanugy kereshetsz a rosszlányok között neked tetszöt. Általában ki is irják ha vállalnak nöt is!
2017. ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem azért nem mert a legtöbb ember nem ilyen prostikkal akarja elveszteni a szüzességét. "


Akarni senki nem prostival akarja, de néha nem megy máshogy.

2017. ápr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ja, de azért én úgy gondolom, hogy aki vállal szűzesség elvételt, annak a vendégeinek minimum 50% idős szűz.

Nézd meg mennyien vagyunk ezen az oldalon is, s én ezzel a 24 évvel még fiatalnak számítok köztük. "


Ne haragudj, de ez ritka nagy hülyeség.

2017. ápr. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!