Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavaro, ha minimum 20_30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaro, ha minimum 20_30 percig szeretem nyalni a noket? Vagy ez normalis elojateknal?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 11. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ , hogy csinálod... Mindent el lehet viselni ami élvezettel tölti az embert. Nekem ha nincs rá szükségem max szólok , hogy na tedd be.... Ha mást zavar gondolom benne is lesz annyi, hogy szoljon mikor elég. Ez hangulatfüggő, hogy zavar e vagy sem.
2017. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lánytól és hangulattól függ.

Van aki szereti, vagy van hozzá hangulata, van aki nem.

Ennyire egyszerű. Bármilyen jó vagy, ha már nem bírja 10 perc után és többet akar, fölösleges erőltetni tovább.

2017. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha közben ujjazol is akkor nagyon gyorsan elrepül az a 20 perc...egyáltalán nem zavaró.Sőt!:)20/l
2017. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zavaro ha az orádat figyeled, nem a partneredet!!!
2017. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem piszkosul zavarna, ugyanis ha egy pasi jól nyal, akkor elég 10 perc is az orgazmushoz és utána már ha elélveztem, akkor az orális izgatás nem esik jól. Viszont utána lehet jó nagyot szexelni.:)

Tehát nekem nem kell 20-30 perc az elélvezéshez. Sőt, ha valaki nagyon felizgat és ki vagyok éhezve, akkor akár 5 perc után is elmegyek a nyalástól.

2017. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
DEhogyiiis! Fantasztikus lehet, hogy ilyen sokáig elnyalakodsz :)
2017. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kinek mi. Én valószínű rövid távon bealudnék, bár nem is vagyok az a fajta, aki kifejezetten igényli az előjátékot. Jobban szeretem, ha a férfi a lényegre tud térni :)
2017. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!