Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Husi/duci csajok ti, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Husi/duci csajok ti, hogy viszonyulnátok ha s párotok ilyeneket kérne/csinálna az ágyban? Teljesítenétek vagy betegesnek tartanátok?

Figyelt kérdés

Poci simogatás, paskolás. A háj gyurmázása, a hurkák gyengéd csípkedése. A has puszilgatása.


Csokival, fagyival, tejszínhabbal, Nutellával egymás összekenése. Majd ennek lenyalogatás, maszatolása.


Illetve a pénisz hurkákkal történő kényesztetése.


Esetleg néha megkérne titeket arra, hogy szex előtt, előjáték alatt igyatok szénsavas üdítőt, hogy büfizzetek párat.


Ez rémisztő lenne nektek vagy benne lennétek?


2017. ápr. 13. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Uramisten te beteg vagy de kegyetlenül
2017. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Miért is? Gondolom az utolsó két pont eredményezte.
2017. ápr. 13. 18:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az àgy sarkàra ne sza rjak?
2017. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Azért látszik a szellemi szint...
2017. ápr. 13. 19:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem szereti a nutellát, akkor lehet kolbászos rántotta?
2017. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Megalázó lenne de szerencsére azért nem vagyok annyira husi hogy akkora hurkáim legyenek hogy azzal péniszt verjek..
2017. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező! A te szellemi szinted látszik itt ha egy nőt erre kérnél, használnál! Felhívom a figyelmedet, hogy egy nő (sem férfi) nem szexuális tárgy! Ha neked ilyen vágyaid vannak, javaslom hogy keress fel egy orvost! Mert ez a fajta perverzió beteges! Nyilván nem csak te vagy ilyen beteg! De káros hatással lehetsz másra, másokra!
2017. ápr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 Ki mondta, hogy tárgy egy nő? Nagy zavarok vannak nálad. Hidd el van aki ebbe belemenne és élvezné is. :)

Ez nem káros senkire nézve, mivel itt nem kényszerítésről van szó... Ez csupán ártalmatlan vágy, fantazia. Az első két pont pedig egyáltalán nem durva, a másik kettőt is csak fura...


Ha ez ennyire kiakaszt, mit reagálsz egy nekrofilra, vagy pedofilra ami tényleg beteges vagy egy feeder fétishez, ami tényleg veszélyes a másik félre, esetleg ahhoz ha valaki a fizikai erőszakra izgul (pl. folytogatás).


A fentiek betegesek és veszélyesek, amit leírtam az csak ritka és fura, de a betegestől messze van.

2017. ápr. 14. 09:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Molett vagyok, de azért hurkáim nincsenek, annyira nem veszélyes. Szeretem, ha puszilgatnak, de ki nem?

Kenekedés megvolt párszor, és tetszett.

A büfis kérdésed meg taszító.

2017. ápr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 p.szabina1223 válasza:
Juj, a 3-as és 4-es eléggé extrém, bizarr kategória.Én tuti nem engedném,ha pasim ilyen kérésekkel állna elő, de ha neked ez még belefér, akkor érezzétek jól magatokat.
2017. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!