Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kellene másképpen csinálno...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene másképpen csinálnom, hogy barátom legyen? 19/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves lány vagyok és még nem volt fiúm. Nem gondolom, hogy csúnya lennék és az ismerőseim is mondják, hogy milyen szép lány vagyok és mégsem volt még fiúm. Volt már több srác is akivel kavartam (a kavarás alatt ne szexet értesetek, hanem úgy hogy majd nem összejöttünk) és a srácok elhívtak randizni, de még az első randira se jöttek el, lemondták. Ami azért volt furcsa, mert egyértelmű jeleket adtak, hogy bejövök nekik és ráadásul nem én hoztam szóba a randit, hanem a srácok mondták, hogy találkozni szeretnének velem. És még most is jelét adják annak hogy bejövök nekik, mégse jönnek velem össze. Pedig rossz hírem sincs, nem vagyok az a kavarós, flörtölgetős típus. Nem tudom mi lehet a gond.
2017. ápr. 13. 17:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

milyen a belsőd?

mert oké szép vagy külsőre, de ez nem elég!


24F

2017. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet félnek ? :D Vagy lehet pont azt remélik könnyen kapható vagy aztán meg kiderül, hogy nem. Esetleg csak a barátid vigasztalnak, hogy szép vagy közben meg nem is ? :D


Mutasd magad :)

2017. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom, hogy a belsőm is rendben van, szóval tök normális lány vagyok szerintem, mármint semmi furcsaságom nincs. :D
2017. ápr. 13. 18:01
 4/18 anonim ***** válasza:
47%

ez a gond :) hogy szerinted!

de látod mégis ők máshogy látják...

valamivel elriasztod őket, azért az durva, hogy az első randit is lemondják...

hány srác hívott el eddig?


24F

2017. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Légy önmagad
2017. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tényleg becsapnak a "barátaid" és csak mondják, hogy szép vagy... sokszor látja az ember face-n is, hogy nyalják egy 3.14csáját az emberek, hogy ilyen szép vagy meg olyan, közben maguk se hiszik el, amit írnak a másiknak, mert mindenki látja, hogy ocsmány.
2017. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

FÚ, hát rengeteg tippem van, segítsek? :) öltözködés, szokások, rengeteg mindenen lehet változtatni. vagy nem ez a baj, akkor máshol kell keresgélni.

26N

2017. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs meg a kellő érdeklődés akkor szinte mindig a külsővel van a gond, vagy elérhetetlen vagy nekik.
2017. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%
Nem volt szerencséd eddig. Eljönnél randira ? F/39
2017. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Mintha magamat látnám a végzős évemben. Ugyanilyen kérdést írtam ki kb két évvel ezelőtt. Elmondom mi volt a gond: a baráti kör amiben mozogtam! Azóta eltelt két év. Mindenki negatív ember volt a környezetmben és ezt én is sajnos átvettem. Majd elmentem egy kisebb fesztiválra és egy sráccal össze is jöttünk, akivel ott találkoztam, utána egyre több megerősítést kaptam arról, hogy én igazából tök jófej vagyok, és jól is nézek ki (előtte ezt nem igazánb hittem el). Annak a kapcsolatnak vége lett, aztán gondoltam felregisztrálok egy társkeresőre, hát voltak ilyen-olyan randijaim, de egyik sem volt komoly, viszont így utólag vicces visszaemlékezni. De új volt az egyetem, a barátok, minden. Hihetetlenül jót tett a környezet változás. Aztán tavaly elmentem megint ugyanarra a fesztiválra és megint találkoztam egy sráccal, akiről semmi jó véleményem nem volt, felszínes vagy sem, csak annyi fogott meg benne, hogy jól néz ki. Később kiderült, hogy nem csak helyes, hanem sokkal több van benne... és máig együtt vagyunk :). Szóval fesztivál, nyitottság, ne játszd meg magad!, mosolyogj sokat, járj el koncertekre, menjetek iszogatni a barátaiddal és ne görcsölj! Jönni fog, amikor nem is gondolsz rá! Sok sikert kívánok :)
2017. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!