Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Körülbelül két hónapja vásárol...

Körülbelül két hónapja vásároltam a notebookomat (Hp). Az utóbbi napokban azonban folyamatosan zajosan ventilátozorzik, pedig odafigyeltem rá. Mit kellene másképpen csinálnom?

Figyelt kérdés
Van valami tippetek, hogy mit csináljak? Nagyon zavaró és így már már elveszti az élvezetét :S
2016. ápr. 10. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Takarítsd ki, pasztázd újra.
2016. ápr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Két hónapja vett géphez inkább ne nyúlj hozzá.

Feladatkezelőben látsz valamit, ami pörgeti a gépet?

2016. ápr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 axonbite ***** válasza:
Garanciás gépedbe ahogy a fenti válaszadó mondja ne nyúlj semmi kép mert garancia vesztés lesz. Annyit tehetsz max hogy kikapcsolt állapotban pumpával belefújsz levegőt oda ahol a meleg levegőnek kéne kiáramolnia. Ha nem segít inkább szerviz ott cserélik a ventilátort ha az meghibásodott.
2016. ápr. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra, különösebb programok nélkül, akkor kiderítheted, szoftveres-e vagy hardveres. Ha újrahúzás után is ezt csinálja beszélj a szervizzel. Az én gépem is ezt csinálta anno, megjavították.
2016. ápr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!