Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, Akik 25 + még szüzek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, Akik 25 + még szüzek, azok nem gondolkodtak el azon, hogy azok is maradnak most már tudatosan?

Figyelt kérdés
és megpróbálják magukat elvonatkoztatni, hogy létezik másfajta élet is....és belemerülnek a munkába stb...
2017. ápr. 13. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2017. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és akkor miért vagy szűz ?
2017. ápr. 13. 20:02
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Én 26 évesen szűz vagyok de nem sokáig. Megismertem itt egy csaj akivel 1 hónapon belül találkozni fogok és lesz szex is.
2017. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Én 24 vagyok, de pont így döntöttem.

Arra jutottam, hogy az emberi kapcsolatok fontosak, de sem a barátság és sem a szerelem nem elengethetetlen.

Ha önmegtartóztatva élek minden szorakoztató, boldosagot okozó dologtól (videojáték, csoki, stb.) egy ideig, akkor utána beszokott állni egy olyan ciklus, hogy nem érzem magam szarul, csak olyan semmilyenül. És akkor rutin szerüen telnek a napjaim, ezen fura érzes hatása alatt ami sokkal jobb mintha szarul vagyok.

Csak sokszor vissza esem és ha egyszer az agyam dopamint termel, utána megint szar lesz amikor nem tudok mivel boldog lenni, mert tovabbra is kell.

Szóval nem szabad vissza esni, pl. egy csokival.

2017. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Mert nem volt még olyan, akivel érdemesnek tartottam volna, hogy megtörténjen. Ha komoly nőt találok, vele meglesz ez is.
2017. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
tényleg jobb lehet direkt szerencsétlennek lenni mint tenni ellene valamit :D
2017. máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6. Egyfolytában teszek ellene. De remélem, te is kerülsz olyan helyzetbe, amit nem tudsz egykönnyen megoldani, mások meg csak röhögnek rajtad, hogy nem teszel ellene semmit. És remélem, a nagyképű kérdező is kerül majd ilyen helyzetbe.
2017. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is így döntöttem. Most leszek Októberben 25. Eddig nem jött össze.

Énis próválom mostmár a lehető legmonotonabban élni az életemet, aztán egyszer vagy megváltozoka semmitől, vagy megahlok.

De mégegyszer nem akarok semmiért vágyakozni, mert nem bírom a csalódást tovább.

2017. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdéseknek mi az értelmük? Kérdező, te kicsoda vagy? Valami feltételezéseket írsz a kérdésed alatt ezekről az emberekről, akikről nem tudsz semmit. De miért tetted fel a kérdést? Hogy itt le tudd nézni a válaszolókat? Vagy te is pont olyan vagy, akikhez a kérdésed szólt?

Te az életed minden területén sikeres vagy? Ha nem, feltehetjük mi is a kérdést, hogy ahol nem vagy sikeres, ott beletörődtél, hogy most már ez mindig így lesz?


Szerintem egyébként azok, akikhez a kérdés szólt, 90%-uk próbál tenni ellene, több-kevesebb sikerrel. Ha őket akarod vádolni, hogy miért nem tesznek még jobban ellene, akkor az a részedről nem túl jó dolog. Ennyivel vádolni lehet bárkit, aki valamilyen dologban nem olyan jó, mint én, hogy miért nem úgy csinálja.

2017. aug. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es, az az értelme hogy valakit foglalkoztat ez a téma és kérdez róla egy olyan helyen ami erre van kitalálva. Tudtad értemezni a válaszomat, lenyugodtál? Ha igen akkor azt javaslom keress olyan kérdéseket amik neked szólnak, és fejezd be a trollkodást, mert ha valamire, akkor erre biztosan senki nem kíváncsi itt. Köszönjük.
2017. szept. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!