Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi motiválja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi motiválja ezeket a lányokat? (LÁNY válaszokat is várok, hogy voltak és mar, vagy gondolkodtak és rajta)

Figyelt kérdés
Manapság egyre tobb 18-19 éves lányt látni a szexpartner oldalakon. Persze jol néznek ki, de azert meg fiatalok! En se vagyok egy idos, sot nem is! 19/F

2016. jan. 10. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
A pénz.
2016. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én voltam fent, munka sok volt, szabadidő kevés, szórakozni nem jártam, de a szex hiányzott.
2016. jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hormonok.

Vége az első komoly kapcsolatnak, és

A) Ribi hozzáállás, nincs szüksége ilyen oldalra, végig ment rajta a fél város

B) Túl van az első komoly párkapcsolaton, és mivel komolyan kapcsolatban gondolkodik, lehet, hogy a következő már házassággal végződik.

Senki nem akar párkapcsolatban félre járni, de mag akarja élni a saját szexualitását, fel akarja fedezni, ki akar próbálni mindenfélét, stb...

Plusz: ha jön egy komoly valaki, azzal már nem akar bénázni, némi kalandozás után van egy "alap" egy bátorság, amire lehet építeni".

Lássuk be, egy jó kapcsolathoz kell, hogy ne legyél unalmas az ágyban.

Az is szempont, hogy ki van éhezve.

Ha nem csillapítja ezt vezet valahogy, elvakul, és még elkezd randizni valakivel, aki nem neki való, viszont van vele szex...


Én is kb. ezért regisztráltam anno, de hál' istennek sosem találkoztam senkivel onnan:

A tény, hogy 5 perc alatt 13-an akarnak csetleni, és mind a bugyimról kérdezett azonnal,( stb..) és 5462 pénisz fotót láttam, inkább undorított, mint izgatott.

Szóval én ott csak "nézelődtem"

2016. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Minden a seggük alá van tolva az életben (lakhatás, szabadidő) és nem tudnak mit kezdeni magukkal. "Unatkoznak".
2016. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokról kiderül, hogy fizetős.
2016. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szexért nem kell szexpartner oldalra menni 1 lányra 15 fiú rá ir ha du.....ni akar!!!!! ez csak pénz!!!!!!!!!
2016. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!