Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak, nektek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, nektek a vékony, az izmos vagy a normál alkatő csajok jönnek be, vagy a vékony de izmos?

Figyelt kérdés

Vékony:


[link]


Vékony de izmos


[link]


Izmos:


[link]


Normál testalkat


[link]



2017. ápr. 13. 23:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
49%

Aki szerint a 4. képen lévő nő duci vagy kövér, annak baj van a fejével vagy a szemével. Vagy szimplán csak nem ismeri a szavak jelentését.


#16 voltam

2017. ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
49%

A 4. képen lévő csaj nem normál testalkatú, hanem teltkarcsú szerintem.


Úgy látom a vékony lányok nem nagyon jönnek be a férfiaknak. Kár, pedig azt hittem tetszhetek még valakinek. (lány voltam)

2017. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Mondom én (nemcsak szerintem) baj van a fejekkel, eddig azt hittem csak a fiúkéval de a lányokéval is, vagy megbuktak látásvizsgálaton.

Csak írjátok hogy szerintetek duci, teltkarcsú meg kövér, de kérdeztem párszor nem indokoljátok meg, mitől?


Lassan annyira át lesz mosva az emberek agya hogy mindenki aki nem vékony vagy izmos le lesz kövérezve.

Vagy itt modellek vagy divatdiktátorok szóltak hozzá?

Legfeljebb a kifutókon lévő 40-50 kilós nőkhöz képest ''duci'' a belinkelt hölgy, és az etiópokhoz képest, és annak aki testképzavaros.


Utolsónak, pont hogy a vékony lányok kelendőbbek úgy vettem észre és az izmosak.

2017. ápr. 14. 14:27
 24/32 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező! Mit csodálkozól? Még pl én 182 cm magasággal és 84 kilóval kb minden nőnél egy kövér állat vagyok! Csak azért mert nem vagyok olyan mint a mai generáció a 15 éves fiúk akik 50 kilósak.


Szóval ígen. Manapság aki nem extrém vékony vagy nagyon sportos az már rögtön kövérnek van tartva.

2017. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 mikeXxX ***** válasza:
82%
Az általad linkeltek közül a vékony és a normál testalkat jön be és vékony izmos meg az izmos számomra hányinger !
2017. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Tudom miről beszélsz utolsó előtti válaszoló.

Az a szomorú, hogy ráadásul nem ez lett volna a kérdés, nem azt kérdeztem szerintük ki milyen testalkatú a képeken, hanem hogy a belinkelt képeken lévő hölgyek közül ki tetszik nekik a legjobban.

De egyeseknek muszáj volt belekötniük valamibe, nem bírták ki.


Nem mondom, valóban ismerek tényleg duci nőt a környezetemben, de nem így néz ki mint akit belinkeltem.


Csak próbaképpen megmutattam az említett hölgyet pár ismerősömnek hátha én tévedek velem van a baj, nem mondtam semmit róla csak megkérdeztem szerintük milyen alkat? Azt mondták ilyen átlagos, miért kérdem?

Mondtam nekik mert egy nyilvános fórumon leducizták teltkarcsúzták kövérezték.

Nálam is jobban ki voltak akadva, hogy mi ez a hülyeség hogy ez a nő duci meg kövér? Szerintük hülye divat miatt lehet, modellek miatt mindenki vékony akar lenni vagy kisportolt.

2017. ápr. 14. 19:37
 27/32 A kérdező kommentje:

Aztán csodálkoznak hogy sok a testképzavaros fiatal, anorexiás, bulémiás, önbizalomhiányos?

És egy csávó mondta szerinte csak a nø

2017. ápr. 14. 19:39
 28/32 A kérdező kommentje:

Hogy szerinte csak a nők görcsölnek és találják ki maguknak, bebizonyododott hogy nem!!!!

A férfiak/fiúk (akinek nem inge..) is ugyanúgy tehetnek róla, mert valami kritikán aluli magazin az agyonretusált fotóikkal vagy agyatlan műsor a testükből élő celebekkel ezt mondja nekik.

És aki nem felel meg az ideálnak (legyen nő vagy férfi) az el is bújhat az ilyenek miatt.

2017. ápr. 14. 19:44
 29/32 anonim válasza:
71%
19# Én nem írtam olyat , hogy a normál kat. csaj kövér! Hanem nem átlagos. Szinte tökéletes, és látszik rajta a rendszeres sport eredménye. Csak sétálj végig az utcán hány hasonló jön veled szembe-?
2017. ápr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Én átlagos vagy normál alatt azt értettem/értem hogy se nem kövér se nem vékony (se nem duci) hanem átmenet, közepes.

Nemcsak a zsír vagy izom mennyiségétől függ hanem a csontozattól is.

(Valaki linkeljen képet szerinte mi az átlagos vagy normál).

2017. ápr. 15. 19:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!