Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor kövér vagyok?

Most akkor kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon sokat fogytam és mindig meg szokták jegyezni hogy jó alakom van, pont jó vagyok.Én ilyenkor nagyon rosszul érzem magam mert a pont jó az azt jelenti (nekem legalábbis) hogy nem kövér de vékony sem. Ezért még jobban depressziós leszek. Testképzavarom meg evés zavarom van így mindig minden nagyon a szívemre veszek. Egyébként 169 cm és 60 kg vagyok ha ez számít...

2017. jan. 28. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

depressziós vagy, és evészavaros, két olyan állapot, ami azt sugallja hogy az illető NEM kövér, csak annak hiszi magát.

Ezen kívül normális a súlyod is. Akkor szerinted ?!!?

Válasz: NEM, NEM vagy kövér.

Nem mellesleg még pl a 65 kg sem lenne kövér a magasságodhoz...

2017. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kövérség közelében sem vagy.

De ha te ezt nem látod, akkor segítségre van szükséged.

2017. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Járok pszichiáterhez és ő is megjegyzi néha, hogy egyáltalán nem kell fogynom meg nem létező túlsúlyról beszélek de még így sem tudom ezt elfogadni mert én mindig úgy látom mintha 90 kiló lennék.
2017. jan. 28. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Te is keress más célokat. Hobbi, társaság, munka, tanulás, akármi. Ameddig az életed egyetlen egy dolog körül forog, hogy mennyit mutat reggelente a mérleg, addig ez nem fog változni. Tessék kimenni a világba, és élni.
2017. jan. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!