Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom az óvszert rendesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom az óvszert rendesen felhúzni, mi lehet a baj? (többi lent)

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok,eddig két nővel voltam,akik 20 évesek elmúltak,és tapasztalatból ők húzták rám mindig,viszont én azt veszem észre,hogy magambek nem tudom rendesen felhúzni,próbáltam durexet,masculant,a tetejét mutató és hüvelyk ujjal összefogom,de amikor rárakom a makkra,nem fér rá(elég vastag farkam van és 21cm)amikor nagynehezen két kézzel legörgetem,akkor meg látom hogy nem szorítottam ki a levegőt és mint egy lufi,akkora holyag van az ovszeren a makkomnál,nem vagyok körülmetélve,lehet inkább akkor húzzam rá,amikor fel van húzva a bőr?Válaszotokat köszönöm!

2017. ápr. 14. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, húzd vissza a bőrt.

Nem nézted a csajok hogy csinálták neked??

Fogod a koton végét. Másik kézzel legörgeted a gumit a farkadon. Kész is. Nem értem mi nem megy, de amúgy rá is kereshetsz neten, vannak videók amik demonstrálják.

2017. ápr. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,valszeg az lesz,veszek egy doboz gumit és rászánok egy órát a próbálgatásra,nem néztem az egyiket,a másik meg olyan profi volt hogy szájjal ráhúzta,csak pilláztam:D
2017. ápr. 14. 01:06
 3/8 A kérdező kommentje:
Bár ebből következőleg tényleg nem kicsi a farkamra,ha már kettőt felhúztak,kezdők idétlensége,azthiszem:D
2017. ápr. 14. 01:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szűz barátom is vacakolt vele eleinte, aztán mostmár olyan gyorsan fentvan, hogy csak pislogok. Vicces mert olyan hangja van, úgy nyikorog, mintha lufiállatot csinálna éppen :D
2017. ápr. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Durex (2 félét próbáltam) nekem is kicsi, szabályosan meg kellett szenvedni vele, hogy végig tudjam görgetni, mert szorított nagyon :/

Aztán kipróbáltam a Lifestyles-t, azzal nem volt ilyen probléma :)

2017. ápr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fel kell húznod a bőrt, illetve ha nem elég merev a péniszed, az is probléma lehet. De gyakorlat teszi a mestert, ne búsulj. :)
2017. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Ha már a gumi felhúzása nehézséget okoz, előre sajnáljuk a partnereidet.
2017. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolso,a szexuális együttlét minősége,nem függ az óvszer felhúzásának rutinjától,hiába húzom fel 2 másodperc alatt,ha össze vissza hadonászok a farkammal.

A normális embereknek köszönöm a válaszát!

2017. ápr. 14. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!