Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, szerintetek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, szerintetek is izgató, ha egy kapcsolatban van némi különbség, kontraszt a felek között?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, hogy pl. egy vékony, vagy sportos srác egy picit pufók, mackós (tehát nem gusztustalanul kövér) fiúval, vagy egy twink srác egy érettebb, de helyes, jó testű férfival jár, vagy szexel.

Vagy a többségnek az azonos kor, alkat jön be?



2016. jún. 19. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Első,szerintem te vagy itt a legnagyobb meleg,ha már ebben a kategóriában olvasol :DD
2016. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Magadban beszéltél. D
2016. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Törölték akkor a választ.
2016. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2. bizony a legelső Első választ törölték. :D Mivel voltam olyan rendes és jelentettem ^^


A kérdésre válaszolva. Igen nekem tetszik. És nálunk is van némi különbség ^^

2016. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
igen nekem nagyon bejön, hogy a barátom (ő a passzív) alacsonyabb és vékonyabb, nincs borostája, cuki a mosolya meg olyan kis aranyos, lágyabb hangú, vigyorgós, meg tudnám zabálni..én inkább a férfiasabb alkat vagyok.
2016. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Tud izgató lenni, de nem minden esetben. Pl én átlagba eső magas, vékony srác vagyok(twink kategória csak nem vagyok csupasz és férfiasabban nézek ki) és helyesnek tartom a nálam magasabb ~kb~190-200cm-s model alkatú, (szálkás)izmosabb srácokat[nem a zombi, hanem a másik:P]. Nem tudom, mi izgat bennük annyira, főleg, hogy aktív lennék -szóval gyakorlatilag a sztereotípiával "szembemennék"...

Egyébként meg most egy olyan srác jön be, aki olyan alkatú, mint én, olyan magas és több dologban is hasonlítunk.

Engem kanosabb állapotomban jobban izgat, ha egy twink/fit srác egy érettebb pasit 30+ vagy izmosabbat dominál(talán a helyébe képzelem magam), de abból nem nagyon találok sajnos. De pl egyszer egy olyanra találtam rá, hogy egy 'eye candy' egy veszélyesen túlsúlyos...izét csinált és soha nem lankadtam le még olyan hamar, mint akkor, pedig láttam már olyat is, hogy egy szilikoncica 'mélytorkozott'/vagyis fuldokolt a brén, pedig alig volt bent.(ha érdekel, fiatalabb voltam és nem voltam tisztában magammal, plusz kíváncsi is voltam...de rám jött a röhögőgörcs a hangoktólXD)

19/f

2016. jún. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem a kulso a minden. Vedd figyelembe azt is, mert az az elso, amit latsz. De ha belegondolsz, a helyesekbol altalaban belso hianyzas vagy, a csunyakbol meg kulso. Keresd meg a kozteset es legyel boldog!:)

16/f

2016. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenki tudja, hogy nem csak a külső számít, ezt közhelyes dumát nem lehet elégszer leírni, de ennek most mi köze a kérdéshez? :D
2016. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!