Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon merre ismerkedhetnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon merre ismerkedhetnék szűz lányokkal?

Figyelt kérdés
20 évesen egyre távolabb kerülök a nagy álmomtól, hogy én vegyem el egy lány szüzességét... Rádásul mivel középiskolákba nem fogok bejárkálni, még azt sem tudom, hogy hol is merkedhetnék olyan csajokkal akik még szüzek. :/

2017. ápr. 14. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
ismerkedj, facebook! főként, sok tizen éves lány várja hogy elvegyék a szüzességét.. csak nem mondják ki ;) 19l
2017. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Én az vagyok de nekem nem vágyálmom olyan emberrel elveszíteni, akinek csak a szűzhártyám fontos.
2017. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én is szűz vagyok de én is először megszeretném ismerni az illetőt..aztán mondani hogy jöhetsz..vagy sem
2017. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Az általános iskolában,manapság a lányok gimi első osztályára elvesztik kb 15 évesen.
2017. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj, rohadtul nem imponáló az, ha neked ez számít. Nekem a jelenlegi párom az első, es öt honapot várt ram, mig en is szerettem volna. Es addigra eleve kiismertem annyira (mar előtte is ismertem, csak akkor csak barátként) hogy tudjam, hogy nem ez vezerli. De ha neked ez számít az a lánynak is le fog jönni, es hacsak nem nagyon buta akkor meg se kozelit majd. Amúgy a kor annyira nem mérvadó, en 18 voltam/vagyok, párom 24.
2017. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Gyakorin, tapasztalat ;)
2017. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!