Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 éves szűz srác vagyok,...

Mani--89 kérdése:

23 éves szűz srác vagyok, hasonló korú szintén szűz lányokkal szeretnék ismerkedni, tudtok olyan oldalt ahol ilyen lányokkal ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 19:58
 1/7 anonim válasza:
Miért akarsz szűzzel, és miért nem inkább személyesen ismerkedsz? Jobban jársz szerintem, több magabiztosság kell hozzá, de hamarabb eléred a célod.
2013. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán találna olyan tapasztaltat, aki bevállalná? Egy tapasztaltnak teljesítmény kell, nem bénázás.
2013. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

# 2

Azt hiszed.

2013. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
2013. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak nézz körül itt, rengeteg szűz lány indít topicot pont evvel a céllal.:)

Egyébként az életben is ez a korosztály jellemzően szűz, szerintem 60-70%-uk. Mert a többség huszonévesen létesít először ilyen kapcsolatot.

2013. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A többség huszonévesen létesít ilyen kapcsolatokat először?Te hol élsz ember?szerintem az átlag életkor ilyen kapcsolatokra 17 körül mozog és évről évre csökken...23 évesen szűznek lenni furaaaaaaaaaaaaaaaa
2013. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Legyenszépnapod! válasza:

Nem értelek titeket, nincs semmi baj azzal ha valaki szűsz!

Amúgy is ha valaki összevissza kufircol az csak elkap mindenféle betegséget!

Én pl. csak olyan fiúval jönnék össze, akinek mégcsak barátnője se volt előttem, nem olyannal aki minden jöttmenttel összefekszik meg mittudomén.


Egyébként a kérdésre válaszolva:

Nem tudom mennyire vagy otthon a hitéletben, de a keresztény közegekben általában házasság után szeretkeznek szóval az ifiúsági meg hasonló találkozókon ismerkedhetsz (online is vannak keresztény társkereők meg ilyesmi) (bocsi ha nem voltam túl konkrét, de azért remélem segítettem)


17/L

2021. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!