Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek anál szex elött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek anál szex elött hogy ha a fiu kiveszi, ne legyen piszkos tölem a pénisze? Imádom igy a szexet, de ha véletlenül összekenem a párom, nagyon tudom szégyelni magam és egy idöre el is megy a kedvem a szextöl.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna^^
2017. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jo.....de nekem nagyon kellemetlen,föleg mikor a szagát is érzem!!!!!!!! Nagyon gáz!!!!! És szegény pasinak kell lemosnia az én piszkomat!!!! Nagyon égö!!!!!!!!
2017. ápr. 15. 16:38
 3/10 anonim ***** válasza:
tök természetes, nyugi :) amúgy beöntés... nézz utána
2017. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1; aki popsija dugja a farkát, készüljön fel rá, higy nem lesz teljesen tiszta amikor kihúzza!

2; ha Ennyire zavar, akkor beöntés. Van egyszerűen használható spricnis változat. Vagy cdinálhatja neked a párod is, fecskendővel ha van bennetek bdsm es vágy 😉

2017. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Slagot fel azt nagy nyomáson kiöblíted meg ujjazd be jó mélyen magad előtte azt szedj ki mindent. Babapopsi papírral ganézd ki magad rendesen az elég jól kiszedi amúgy.
2017. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ganézd ki magad " 😂😂😂😂 Istenem előző 😂😂 Ezen most nagyon nevetek.

Egyébként,hogy a kérdésre is válaszoljak: csinálj beöntést babám. Ha nem tudsz venni beöntőkészüléket,akkor fogj egy fecskendőt és nyomogasd magadba a vizet. Addig ismételd,amíg tiszta víz fog folyni belőled. Csak fecskendővel eléggé pepecselős. Elég sok idő,főleg ha kicsi a fecskendő.

2017. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 örülök, te szereted, ha a popid nyalogatják a másiknál láttam, hogy írtad nem? :)
2017. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Húzzon gumit!

Bár ha őt annyira zavarná, akkor be sem tenné neked, nem gondolod???

2017. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

En sose csinaltam beontest es megse lett baki

Szekeles utan csinaljuk, es amikor erzem is h engedhetem. Nem eszek puffasztot v amitol menne a hasam.

Ennyire egyszeru.

2 eve analozok a ferjemmel.

2017. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt természetes velejárója lehet, én nem csináltam még nagy ügyet belőle, tudtam, mi lehet a következménye, ha oda helyezem be a péniszem.
2017. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!