Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Szerintetek ez baj?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek ez baj? Bevállalósabbnak kéne lennem?

Figyelt kérdés

Beszélgettem két fiúval face-en (na nem egyszerre, egy hónap eltérés van a két eset között), mindketten kértek puncis képet. Egyiküknek se küldtem. Az egyik azt mondta, hogy "ha ennyire se vagyok bevállalós, milyen lehetek az ágyban"... vagy valami hasonlót. A másik pedig azt, hogy nehéz eset vagyok, és eddig bárkitől ha kért, minden lány küldött neki.

Ez tényleg gáz, hogy én nem küldtem?



2017. ápr. 16. 11:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
hát visszalehet vele élni neked kell eldöntened hogy már bízol bennük/benne vagy még nem.
2017. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Be ne dolj mar ilyen szovegeknek.
2017. ápr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
egyáltalán nem gáz, sőt, hidd el az erkölcsök értékesek, ha megfelelő srácot találsz hozzá :)
2017. ápr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez übergáz!

Nem is nő, aki még nem mutatta meg a punciját bárkinek facebookon.

-.-

2017. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

1; hülyeség. Követelni ilyet tilos. Ha valaki nem akar, akkor nem küld.Egyáltalán nem gáz!

2; ha mutatsz nékik mégis, akkor ne legyen rajta semmi felismerhető! Ilyen alapon meg nincs benne sok. Max ha neked izgató arra gondolnod, hogy a képedre áll a farkuk 😊

2017. ápr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Jah, és

2b; ne saját név alól mutass magadról képet!😊

2017. ápr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%
Küldj pinás képet! :D
2017. ápr. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze a bevállalóssághoz! Csak ki akarták verni! Én biztos nem küldenék a helyedben senkinek!

Ffi

2017. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz! Helyesen tetted! Ha valaki ilyet kér tőled, az csak egy valamit akar! Ez nem bevállalósság kérdése! Attól, hogy nem küldesz képet a puncóról, még lehetsz az ágyban nagyon jó, a kettő nem függ össze!
2017. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már, aki megmutatta a punciját fotón mielőtt bármi történt volna, volt olyan, aki csak élőben csinált bármit is, virtuálisan semmit. És egyik típusra sem mondanám, hogy jobb vagy rosszabb.

Ezen nem múlik semmi.

Nem kell bevállalósabbnak lenned. Azt csináld, amit érzel, az vagy te, és úgy vagy jó.


39f

2017. ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!