Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg tudtok győzni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudtok győzni, hogy hülyeség amit csinálok és nem kellene ennyire körülményesnek lennem?

Figyelt kérdés
Menstruáció utáni 2. héttől szoktak nagyobbak és duzzadtak lenni a melleim. Ismerkedésnél mikor az első szexre kerülne sor, akkor akarom csak csinálni, mikor duzzadtabbak. Van egy csomó dolog, amiben a számomra tökéletesre hajtok mindig, tehát hogy minden a legideálisabb legyen, ahogy az nekem megfelel. Azt akarom, hogy a legjobb formámban lássanak. Ez picit teher..

2017. márc. 17. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Én elsőre nem szeretem a legjobb formámat hozni. Onnét nincs hova fejlődni.
2017. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csinálod
2017. márc. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Felesleges aggódás. Nem a csöcseiddel akar szeretkezni a srác majdan, hanem veled. A melleid csak egy adalék. Ha már nyalhatja, akkor mindegy, hogy 3 mm-rel duzzadtabb-e vagy sem. Értem?
2017. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Menzesz után 2 héttel pont peteérésed van ilyenkor jobban kívánod viszont hatalmas esély van a teherbeeséshez ha nem Védekeztek vagy ki szakad az óvszer 23 L
2017. márc. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha olyankor érzékenyebb is a melled, akkor támogatom a gondolatot. Egyébként nem, mert akkor a többi időben mindig azon fogsz görcsölni, hogy most kisebb.
2017. márc. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
"Nem most kicsim! Jövő héten picit nagyobb lesz a cici ,várd ki!" Mekkora hülyeség ez.
2017. márc. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!