Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában különösen nagy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában különösen nagy az étvágyam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincsen barátom, általában heti 2x masztizok.

Azonban pár heti van, hogy naponta többször is. Tegnap este, olyan 10 óra fele elégítettem ki magamat, valamint ma reggel egybôl ébredés után is! Még soha nem volt példa arra, hogy ébredés után is kellett volna. De sajnos hiába, továbbra is kívánom a kényeztetést. Mit tehetnék? Veletek volt már ilyen idôszak? Hogyan kezeltétek?

18/L


2017. ápr. 16. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen, ha hiányzott a szex. Igazából nekem egy 3-4 nap volt ami ilyen volt, utána megszűnt, vagyis redukálódott.
2017. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Focipasi32 ***** válasza:
62%
A legtöbb lány ilyenkor "bele csüccsen" egy kemény brokiba! Neked is azt kellene tenned ! ;)
2017. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen idoszakok.

Nem vagy stresszes? Nekem ferjem van es naponta tobbszornis csinaljik de akkor is allandoan erre gondolok.

Aztan rajottem az eletbeli stresszt igy vetitem ki.

De nalad ez szerintem csak fiu hiany

2017. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Segédeszköz nem segítene? :)
2017. ápr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt, igen, amikor egyedül voltam. Napi 1-2x masztiztam. Kicsit vigasztalt.
2017. ápr. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!