Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok és Fiúk! Nagyon beindít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és Fiúk! Nagyon beindítanak az álló farkak ez normális?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Nagyon felizgulok az álló farkakra. Így a páromra is, ha látom az övét vagy ha mondja hogy merevedik neki. :) Nagyon elkezdek nedvesedni. Ez normális?


Azért kérdezem, mert előző barátomnál is ez volt már a helyzet. Mondtam is neki, hogy engem ez nagyon izgat, ha látom, meg érzem ahogy megkeményedik a kezemben vagy a számban. Ő meglepődött. Azt hittem ez mindenkinél ilyen, hogy ennyire kívánja és ezért szexel két ember egymással mert érzik ezt és mert ennyire akarják egymást. Ő azt mondta, hogy hát nem. Meg kevés az ilyen...


Mi a véleményetek? Lányok ti hogy vagytok a dologgal?

Srácok, tapasztalatok? Barátnőitekkel milyen?



2017. ápr. 16. 20:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

detto velem is ugyanez van. sztem teljesen normalis.

en imadom a nagy,kemeny,allo ferfiassagot

2017. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szeretnél egy ilyen barátnőt, mi? :)
2017. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Most egy csomó állok farokról fogsz kapni privát üzenetben képet. Engem nem tud izgatni
2017. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
kit erdekelnek a privat uzenetek.eloben kell alakitani
2017. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Elő válaszolónak:

Igen, én is! :))

Akkor megnyugodtam hogy nem vagyok egyedül! :D


Egy ismerősöm arra panaszkodik, hogy a barátnőjét szinte semmivel nem lehet beindítani, nem is akarja a dolgot (pedig szeretik egymást és régóta együtt vannak). Én meg szinte állandóan be vagyok.

Még ha csak látom is. Jobban izgat ha én ügyködök a páromon, mint amikor ő rajtam. :)

2017. ápr. 16. 20:55
 6/15 A kérdező kommentje:

3-nak:

Remélem nem, nem azért írtam ki hogy képeket kapjak.

2017. ápr. 16. 20:56
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Ne állítsd fel a farkamat ilyen kérdésekkel!
2017. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Engem jóleső érzéssel töltene el, hogy egy nőt ez felizgatja. Örülnék neki minden esetre.


39F

2017. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális!
2017. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Most miért kellett felállítani az egyébként elég pici farkamat? Nem nagy, tudom, de akkor is! Miért kellett ezt?
2017. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!