Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha valaki, egyébként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha valaki, egyébként normális kinézetü, viselkedésü ember odamenne hozzátok idegenként és udvariasan megkérdezné mondván, évek ota nem látott érintett nöi mellett, megengednétek-e neki?

Figyelt kérdés
A válasz egyértelmünek tünik, de azért mégis...
2017. ápr. 13. 16:03
 1/10 Sunshinedoll ***** válasza:
18%
Attól függ, mennyit fizet.
2017. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egyébként látni nap, mint nap tud manapság, mivel ruha is alig van némelyik lányon vagy nőn. A tapizást meg nyilván csak az engedné, aki finoman fogalmazva "könnyen kapható nőszemély".

Egyébként ha valaki normális teljesen, szerintem ilyet alapból nem kérne, vagy már lenne párja.

2017. ápr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Nekem volt olyan buliban odalibbent a kiscsaj, megkérdezte megfoghatja e a fszomat (így mondta) részeg volt rendesen...mert hallotta milyen nagy. Mondom neki ne csak fogdosd, akkor hanem használd is, azt megdugtam. Viszont nőknél nem tudom ez mennyire működne, ha odalépnél ilyen szöveggel tuti körberöhögnének.
2017. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Nekem elég nagy a mellem, és ezt sokan veszik felhívásnak keringőre (nem mint ha kiraknám, vagy megcsináltattam volna). Szóval elég sokszor kapok (napi szinten) ilyen-olyan ajánlatot, hogy megfoghatnák e mert olyan szép stb. És kulturáltnak tűnő üzletemberek is. Olyan is van, aki meg sem kérdezi, csak indul a keze.

Nem értem, miért hiszik emberek, hogy ilyet kérhetnek egy idegentől. A mindenkori párom privilég joga hozzájuk érni, amúgy meg borzasztóan megalázó, hogy egy darab (vagy két darab) húsnak vagyok kezelve, tárgyiasítva. Mert ha ilyen nagy, akkor neki joga van igényt formálni rá.


A kérdésre válaszolva, nem, nem engedném.

2017. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Ki nem xarja le, hogy ő olyan nyomorék, hogy évek óta nem tudott egy nőt felszedni, prostira nincs pénze, és én meg szánjam meg? Mi vagyok én, jótékonysági prosti?!

Nagyon durván küldeném el a búsba.


Hihetetlenül​ szánalmas próbálkozás, és rendkívül sértő a feltételezés, hogy ránézésre olyannak gondol, aki ezt hagyja.

2017. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Először köpni-nyelni nem tudnék. De utána úgy tanyán találnám b..szni, hogy a pirosat köpködné!!!
2017. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Taknyán
2017. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem: szánalmas kérdés "normálisnak" beállítva. Nyilván nem engedném, ki ő nekem?! Egy senki.
2017. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 acelsziv ***** válasza:
végtelenül szánalmasnak és nem kicsit elmebetegnek kell lenni egy ilyen "kéréshez"
2017. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

NEM! Én nem vagyok erkölcstelen, és csak annak engedem magam fogdosni, akivel párkapcsolatban vagyok.

Ha ennyire kell neki, akkor menjen hivatásoshoz, ott többet is kap, mint egy melltapit.

2017. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!