Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is szemétség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szemétség lenne azért szakítani a barátnőmmel, mert nagyon meghízott? Esetleg, hogyan kedveljem meg a háját is, ha van erre módszer?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, de még mindig annyira szeretem őt mint amikor összejöttünk. Egy kapcsolatom sem tartott még ennyi ideig.


Csodálatos nő, kedves, okos, megértő és hűséges, ráadásul gyönyörű volt. Régen aktívan sportolt, a szép arc mellé bomba alk jött, de egy baleset miatt abba kellett hagyni a sportolást és el kezdtek rá fepszaladni a kilók. Ami zavarta őt kezdetben, de akkor még nem igen tudot mit tenni, a sérülés miatt, ezért mondtam, hogy így is gyönyörű és nagyon tetszik, ez így is volt. Csak aztán mégjobban elengedte magát és mistmár mozigni tudna, de nem akar, a kajára se figyel már oda.


Mindig azt mondja, hogy most jobban érzi magát a bőrébwn mint valaha. Nekem viszont így már nem vonzó. Sőt szexualisan taszít, amikor telt lett még rendbe volt, de már sok nagyon ami most van. 3 év alatt 35 kilót hízott.

Régen 170cm/60kg volt, izmos és feszes, aztán jöttek a kilók, most már minden feszesség lement és maradt a háj. :(


Mondtam neki, hogy az egészsége miatt jóblenne újra mozogni és figyelni a kajára, de nem érdekelte.


Azt is javasoltam, hogy kezdhetnénk egy új sportot közösen, de mondta, hogy már nem bírna visszatérni a régi életmódhoz.


Viszont úgy nincs jövője a kapcsolatnak ha nem találom vonzónak, így hiába szeretem, hosszútávon nem lesz tartható, sőt már most sincs értelme ezt tovább csinálni.


Ti mit tennétek a helyembe?


Esetleg, hogyan tudnám elérni, hogy vonzódjak a duci testéhez is?


2017. ápr. 16. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem szemétség. De inkább minthogy megcsald. De legalább rájön hogy te is csak a külsőségekre mész így jobban jár ha nem vagy vele és talál majd olyan pasit aki minden apró hibájával és az évek múlásával minden testi változásával együtt elfogja fogadni és szeretni fogja :)
2017. ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Gondok vannak itten kérlek szépen. Ha a helyedben lennék, akkor megcsinálnám azt, hogy ÉN (!) elkezdenék egészségesebb ételeket enni, elkezdenék futni járni, és nem tenném szóvá mondjuk úgy 1-2 héten keresztül a témát. Ha kérdezi, miért csinálom, annyit mondanék, hogy szeretnék változtatni az életmódomon. Ilyenkor van rá esély, hogy ő is kedvet kap hozzá és szó nélkül csatlakozni fog melléd. Ha mégsem így lenne, akkor megkérdezném, hogy nincs-e kedve csatlakozni hozzám, mondván egyedül nincs akkora motivációm, mint amekkora vele lenne. Ha akkor sem csatlakozik mellém, akkor vagy elfogadom azt a tényt, hogy ő így érzi jól magát, vagy pedig szakítanánk. De az a lényeg, hogy együtt csináljátok, ne az legyen, hogy elvárod tőle, hogy megváltozzon.


Csak te ezt sajnos már elcseszted.


23/F

2017. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ejnye már...

Volt olyan nő az életemben, akitől elfogadtam, hogy elhízott, pedig kevesebb jó tulajdonsága volt, mint amit te írtál a párodról.

Ami azt illeti, mintha kicsit meseszerű is lenne a dolog, vagy te vagy piszkosul jóképű ÉS gazdag.


Ez a probléma rend szerint elő szokott jönni, de általában a házasság és 1-2 gyerek után. Akkor érzi a nő már magát biztonságban, és legtöbbször kezd kevésbé figyelni a külsejére.


A gond, hogy ő jelenleg már nem telt, hanem erősen túlsúlyos, és még az sem biztos, hogy megállt a hízásban. Üljetek le komolyan beszélgetni, de ne gondold, hogy jól kijöhetsz belőle. Ha igazán aggaszt az egészsége, akkor megnyugodhatsz, miután otthagyod le fog fogyni és összejön valakivel te pedig nagyon nagyon hulyén fogod érezni magad :)


A helyedben nem adnám fel, 5 évről van szó. Próbálj meg hatni rá, vissza kell vennie az evésből...

A duci testéhez vonzódás jó kérdés, abban nem hiszek.

2017. ápr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Mi lenne ha egy az egyben ezt elmondanád neki? Egyébként én dobnám. Túl kényelmessé vált. Széplassan ahhoz is kényelmes lesz, hogy hozzádérjen. Amellett, hogy nekem sem lenne gusztusom egy szépségből lett szörnyeteghez.
2017. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem se kene elhízott nő.l
2017. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem depressziós.
2017. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát, szerintem ez attól függ, hogy mennyire hízott meg. Ha nagyon meghízott, ráadásul a lustaság miatt, akkor szerintem érthető. Ha a pasim azért hízna bálna méretűvé, mert lusta edzeni, én pedig továbbra is edzek, formában vagyok, stb, nálam is szakítóindok lenne.
2017. ápr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézzük meg azért az érem másik felét.

Én is sportoltam. Megsérültem, a dokik eltiltottak a sporttól. Felszaladt rám 10kg egy év alatt. Visszamentem. Nem telt el 2 hónap, még súlyosabban megsérültem, ugyanott (térd). Amikor a másik orvos is mondta hogy le kell állnom, rákérdeztem, mit NEM tehetek: ne fussak, ne ugráljak, ne guggolásszak, küzdősportot hagyjam abba, aerobik, ilyesmi mind-mind felejtős. Közel fél évig hordtam merevítőt, 2 évvel később sem tudtam fájdalom nélkül 15 percnél többet sétálni. Nem ettem soha sokat, viszont mint utóbb kiderült, a szervezetem valahogy a szénhidrátok nagy részét elpakolja. Mivel nem mozogtam, én is felszedtem annyit, mint a párod (közel 4 év alatt).

Ez alatt a pár év alatt, valóságos nyomoréknak éreztem magam. Aztán valahogy átlendültem.


Aztán szerintem az is gond, hogy a "figyelni a kajára" dolgot a szigorú koplalós hülyeségekkel, a csirke-rizs mániával azonosítja (ettől nekem is elmenne a kedvem).


Pedig nem kell nagy odafigyelés ahhoz, hogy fogyj. Nem kell több ezreket kajára, hülye csodaszerekre költeni. 4 hónapja fogyózom, sikerrel. És ugyanúgy eszek pl töltött káposztát, gyorséttermi kaját mint csirkét, salátát, stb. Nagyon apró változtatásokat végeztem, mégis meglátszik. És jó érzés.


Főzz neki te ennivalót. Minimális változtatással látványos eredményt érhetsz el, hiszen 70%-ban az étrend felel az alakért. Ha észreveszi, hogy alakul vissza a teste, az önbizalma nőni fog, és meglátod, rásegít. Én ezzel próbálkoznék, 5 éves kapcsolatot nem adnék fel ilyen könnyen.

21N

2017. ápr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, mi lett veletek, szakítottál vele? Hogy néz ki most a nő? Még mindig kövér, van azóta új pasija? A pasija szintén nagydarab vagy normál alkatú?
2022. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!