Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire szemétség amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szemétség amit csinálok lányokkal?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok, viszonylag jól nézek ki, és a fiatal lányoknak tetszeni szoktam. Tetszik nekem a bdsm, de rájöttem hogy jobban tetszik átlagos lányokkal, akik nem élvezik, csak a kedvemért tűrik. Már kb 2 éve azt csinálom hogy pár napig szépen udvarlok naív lányoknak, aztán amikor sínen van a dolog rábeszélem őket hogy a kedvemért próbálják ki:) Eléggé meg szoktam alázni őket, aztán pár alkalom után keresek mást.
2017. febr. 6. 09:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Addig elmegy amíg nem akadsz emberedre. Ha olyan csajjal találkozol majd aki piszkosul elver, nézheted magad.
2017. febr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Már hogy tudna elverni egy csaj?:)

Erre tényleg kíváncsi vagyok.

2017. febr. 6. 09:45
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Piszkosabb fantáziával, mint a tied ;)
2017. febr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon.

De ha megteheted akkor áldásom rá.

2017. febr. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
94%
Egy igazi féreg vagy. A BDSMet senkire nem lehet csak a te kedvedért rá tukmálni 23 L
2017. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó szemét vagy, de gondolom, ezt te is tudod magadról. :)
2017. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Mivel igent mond, és közben se tiltakozik, nem hiszem hogy én lennék szemét, inkább ő buta.
2017. febr. 6. 09:51
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Te szemét vagy, a lányok meg hülyék. Én nem hagynék semmi olyat ami nekem rossz.

De én is kívánom hogy emberedre akadj, és téged is jól kikötözzön, megverjen, sőt műpélóval alaposan megrakjon egy vadmacska.

2017. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Épp ez a lényeg kedves utolsó, hogy én mondanám neki hogy ne kötözzön ki, mert nem szeretném. Viszont ha ő mondja hogy nem izgatja, de próbáljuk ki, és közben is tűri akkor ő a hibás.
2017. febr. 6. 09:56
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Mellettem már nem lenne ilyen nagy a szád... főleg, ha igaz lenne, amit írsz...


Csak az a baj, Szívecském, hogy erről, te csak álmodozol, miközben, ilyen videókat nézel a neten.


De nem is baj, mert egy igazi nővel, úgy sem igen tudnál mit kezdeni...

2017. febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!