Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudtok-e calami tanácsot adni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok-e calami tanácsot adni?

Figyelt kérdés
A barátnőm eddig nem igazán akarta kutyapózban, amég egyszer rá nem markoltam a fenekére és tettem magamelé és szószerint, keményen megdugtam. Nos azóta nincs szex kutyapóz nélkül. A problémám annyi, hogy ha szex előtt ki is verem, vagy bármit csinálok nagyon hamar érek a csúcsra, ez ellen mit tehetek?

2017. ápr. 17. 00:36
 1/4 RRR ***** válasza:

több szex

belekezdesz a következő menetbe

2017. ápr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne húzd ki belőle,próbáld folytatni
2017. ápr. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elelvezes utan folytatni ? Tudni kell hogy ovszerrel vedekezünk, nem lenne jo ha kiszakadna.
2017. ápr. 17. 08:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer próbálj egy óvszert elszakítani. Nem könnyű. Majdnem mindent kibír. Nincs neked annyi erőd a farkadban... :)

Vagy arra gondolsz, hogy az ondó meggyöngíti? Nem. Sav- és lúgálló.

De ha gondolod, mosd meg a farkadat, és amikor már újra fölállt, húzzál egy újat.

A kutyában egyetértünk, az a segg borzasztóan erotikus, nagyon passzol. Ha még a mellébe is belekapaszkodom, nekem se kell két percnél több. Próbáld meg a nődet előtte kinyalni, elélvezésig és azután berakni. Talán neki is elég lesz az a két perc.

2017. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!