Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudtok tanácsot adni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, nem valamit rosszul csinálok...

Most az ismerkedésről és a párkeresésről beszélek.

Előben eddig nincs szerencsém, heteró fiúk tetszenek meg.

Netes társkeresőn sincs. Hasznos dolog alapvetően, hiszen nincs senki homlokára ráírva, hogy meleg-e, ezért én is adtam ennek a lehetőségének esélyt, bár én egy reménytelen romantikus vagyok, de valami előben véletlenül megismerkedős, egymásba szeretős pártalálásra vagyok. Tudom, tudom. Az élet nem egy romantikus film...


Nos, a neten sem találom a helyem. Én azért próbáltam valami bemutatkozó szöveget összehozni, ami én vagyok, hiszen ez egy nagyon jó kiindulópont másnak. Nagyon sokan nem írnak semmit, mondván fölösleges, vagy valami nagyon egyszerű, velős dolgot, mint pl. "Írj és meglátjuk", "fiatal fiúkkal ismerkednék", stb...

Most ezek alapján nem nagyon akaródzik írni annak a fiúnak, vagy ha ő ír, nem nagyon van kedvem tovább beszélgetni, mert már ez is sokat elárul róla.

Ha esetleg ír is nekem valaki, a legtöbb, amit kapok: "van kedved ismerkedni?", és társai. Hát, lehet ezzel csak én vagyok így, de valami többre vágyok, valami egyéniségre, tartalomra, őszinte érdeklődésre.

Ez mind az illető belső tulajdonoságairól árul el sokat. Ezekkel nincs feltétlen baj, csak én valami olyanra vágyok, ami elsőre megfog, és "levesz a lábamaról". Én is próbálok valami hasonlót.

Az meg hogy valaki "mindenre nyitott", vagy "írj, és meglátjuk mi lesz belőle ;)" nekem nagyon egyéjszakásnak tűnik.

Aztán ott vannak az "apróságok", mint a dohányzás, életkor, távolság, magasság, és hogy kiírja-e, hogy mekkora a pénisze. Azt miért kell kiírni?

Én komoly kapcsolatot keresek, ez az információ, olyan messze van még...

És miért kell a csúcsszuper-kidolgozott testükről képet kirakni? Én elhiszem, hogy büszke az elért eredményre, és nem akarok álszentnek tűnni, mert nagyon vonzó látvány, de nem csak ez számít.

Vagy azt hiszi, belőle elég ennyi, ez a legfontosabb?


Kérdés: túl válogatós vagyok? Adják az ilyen fiúnak is esélyt, kicsit beszélgessünk többet, hátha félreismerem az illetőt? Volt, aki kellemesen csalódott, pedig neki is voltak fenntartásai?

Nem akarok beképzelt, sznob embernek tűnni, csak van egy elképzelésem (mint mindenkinek), aki talán csak elképzelés marad...

:/



2016. jún. 7. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is nemrég szántam rá magam a Romeora. És nagyjából igazad van, bár én írtam bemutatkozó szöveget, nem is rövidet, szóval ha valakinek megtetszi ka profilja, ennyivel szoktam kezdeni, hogy van-e kedve ismerkedni. Úgyis elolvassa a profilomat és azalapján el lehet kezdeni beszélgetni ha megfogja valami. Ha meg nem totál fölös mindenkinek bekezdéseket írnom, mikor már írtam a profilomra. Meg az, hogy milyen adatokat ad meg magáról. Lehet csak alapos, vagy ha nem talál párkapcsolatot addig se akar cölibátust. Engem ez nem zavar, hogy szexet is keresne, csak a kapcsoalt legyen az első és nyilván ha elkezdünk találkozgatni akkor már ne keressen.
2016. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Az idő visz le majd le az igényeidből! Mellesleg a csk szex is jó! Próbáld ki!
2016. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%

Én is ilyen vagyok, nagyon figyelek a szavak súlyára, a megfogalmazásra, helyesírásra, hozzáállásra, és még sorolhatnám. Lehet, hogy valóban válogatósak vagyunk, de muszáj, hiszen mindenkinél vannak alapvető elvárások. Neked ezek azok. Mellesleg nem elszomorítani akarlak, de kevesen keresnek tartós kapcsolatot, pedig én is egyfolytában próbálkozok, és sehol semmi.

16/f

2016. jún. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes keresgélni és nem feladni, mert én elég putri oldalon találkoztam a jelenlegi barátommal... :D

Mellesleg esetleg azzal lehetne próbálkozni, ha ennyire elvárod, hogy érdeklődést mutassanak, hogy ráírsz valakire valami olyasmivel, ami megfogott benne, szóval te kezdesz el egy ilyen tartalmasabb ismerkedést. Persze ehhez kell az, hogy figyelmen kívűl hagyj mondjuk egy kirakott csupasz felsőtest képet, de szerintem egy próbát megér. Max le tudod vonni ebből is a tanulságot, hogy nem válik be és helyesek a megérzéseid. De a remény hal meg utoljára ugyebár...

2016. jún. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én tavaly nyáron regisztráltam planetre, kb végső elkeseredésben.. előtte máshol ismerkedtem, sikerrel, de csak szex volt. de szerettem volna kapcsolatot már. regisztráltam hátha, de kb novemberre töröltem is magam, mert iszonyatosan idegesített mindenki, akivel beszélgettem. ismerkedni nehéz, mert a legtöbben egyből a szex miatt írnak rád és 10 értelmes mondatot nem lehet velük váltani, vagy egyből ugrassz és jössz dugni meg találkozni vagy nem ír többet, ha te esetleg 1-2 hét ismerkedés után találkoznál csak, akkor már kuka vagy...megismerni nem akar, nem is érdekli csak feltesz pár kötelező kérdést, aztán a következő, hogy mit szeretek szex közben, hogy akarom, milyen vagyok, mikor csináljuk. a másik véglet, aki tartósat keres és tényleg ismerkedni akar és kedves, jóindulatú de valami iszonyat ijesztően, tapadósan csinálja. már fél nap beszélgetés után szerelmes beléd és össze akar jönni. és kellemetlen neki megmondani, de taszító, hogy ennyire kétségbeesett, hogy másról sincs szó, csak arról hogy mikor találkozunk és tetszik-e nekem, lesz-e valami, lesz-e kapcsolat, randi. önértékelésük a béka segge alatt és tőled várja a csodát, addig nyaggat, amíg nem kapja meg, hogy ő milyen aranyos és milyen rendes srác.. mert ezt nyilván tudom egy nap beszélgetés után. kicsit sem hozza meg a kedvem a randihoz, mert elijeszt a nyálas udvarlásával. de nekik se magamért tetszem, hanem csak mert kell neki valaki, mert fél, hogy egyedül marad és ha egy halvány esély van rá, hogy összeszed, akkor eléri, hogy levegőt se kapjak a nyomulásától. én kb ezzel a két fajta sráccal/férfival találkoztam a pár hónap alatt a legtöbbet. talán összesen kettő volt, akik úgy írtak rám, hogy csak dumáltunk, ismerkedtünk és tök jól elbeszélgettem velük, nem nagyon jött szóba se kapcsolat, se szex.. csak amikor találkoztam velük:D

nem veled van a baj, sajnos a tárkeresőkön a normális, jófej srácok vagy hamar elkelnek vagy megunják és törlik magukat.. a maradék meg okkal van ott 10 évig..

én azt tanácsolom, hogy, aki szimpatikus, annak is írj te és ne várj, hogy valaki írjon és megtaláljon a hatalmas szerelem. nem is fontos azt keresni, az legyen a szempont, hogy jól érezd magad. nem biztos, hogy egyből szerelmesek lesztek egymásba, de hidd el, jó valakivel csak úgy múlatni az időt, akkor is ha csak tetszetek egymásnak és jól érzitek magatokat. ne ragaszkodj annyira a mindent elsöprő szerelemhez. próbálj ismerkedni melegbarát helyeken, pl nyílt egy a deák tér közelében és tök jó hely (nem tudom hol laksz, én pesten szóval itt tudok mondani helyeket). találj barátokat, olyan hobbit, ahol esélyes, hogy melegekbe botlasz. én pl táncolok, akad bőven meleg srác vagy biszex. ha sok embert megismersz, társaságokba jársz, nő az esélye, hogy valaki elhívja az ismerősét, aki pont meleg. vagy bemutatják neked. persze nehéz, mert ahogy mondtad nincs ráírva az emberekre, kisebb az esélye, hogy egy összenézésből lesz valami, mert mindketten féltek a másikhoz szólni, mert mi van ha hetero és ciki lesz.. talán annyiban engedj kicsit az elvárásaidon, hogy ne azt várd, hogy egyszer csak egy filmbe csöppensz. vagyis előfordulhat (velem is volt már ilyesmi:D), de azért nem árt ha elébe mész a dolgoknak és megteremted a lehetőségeket, hogy megtörténhessen. én se vagyok az a fajta, akinek csak úgy az ölébe hullnak a dolgok, néha nem árt rászánni magunkat, hogy tegyünk is valamit:) nekem bejött

2016. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!