Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, általában milyennek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, általában milyennek találjátok a pénisz illatát/szagát?

Figyelt kérdés
Volt már hogy kifejezetten kellemetlen volt a számotokra és ezért félbehagytátok az aktust, vagy mondjuk csak az orált mellőztétek emiatt?
2017. ápr. 17. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én kellemesnek találom, ha szeretem az illetőt. Persze csak akkor, ha ápolt, de ápolatlan fiúkkal nem is szoktam kezdeni. Ha egy olyannal kéne csinálnom, akit nem szeretek, akkor lehet, hogy undorítónak találnám, akkor is, ha tiszta.
2017. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tisztán, pl zuhanyzás után a legfincsibb. Viszont ha 2 naoja nem zuhsnyozott (ami nagyon ritka, szökőévben egyszer -se-) akkor inkább elküldöm zuhanyozni, vagy menjünk együtt, mert én sem kérném tőle hogy ápolatlan létemre kényeztessen. Nekem nem jó, ha neki sem jó.

20/N

2017. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az exemé szörnyű volt, nagyon erős, orálnál igyekeztem nem mély levegőket venni, a mostaninak viszont semmi szaga nincs, szép, tiszta, kívánatos...
2017. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!