Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni ha nem stimmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha nem stimmelünk intim méret területén?

Figyelt kérdés
Az élet minden területén tökéletesen összepasszolunk,de a szex nem akar menni. Neki én vagyok az első de ez már több mint egy fél éve történt és azóta is rendszeresen heti 3x legalább szeretkezünk. Az egyik probléma hogy én napi 1x legalább igényelném és ez így számomra nagyon kényelmetlen,sokszor szó szerint. Neki heti 2-3 alkalom is bőven elég,amikor együtt vagyunk akkor 3-4x is el tud menni és tényleg élvezi de valahogy nem kívánja többször. Mindemellett az a baj hogy nekem elég vastag ő meg nagyon szűk és sokszor fájdalmat okozok neki,szinte mindig,pedig sikosítunk és 10perces előjátékozunk minimum és nedves eléggé azzal nincs baj. Az elmult pár hónapba hetente felreped neki ott lent és tényleg úgy érzem hogy ő lehet a nagy ő,de valahogy szexuális téren nagyon nem passzolunk. Mit lehet tenni ?? valaki volt már ilyen helyzetben ?? (előző barátnőimnél is a sikosító alap volt és elején nekik is fájt de szép lassan ki tudtam tágítani őket,de a mostani nem tágul hanem reped :/ )

2017. ápr. 16. 23:29
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
21/F és 20/L
2017. ápr. 16. 23:30
 2/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy semmi újat nem mondok, de hátha. Próbáltátok már úgy, hogy jópár percig csak bent tartani, és nem mozgatni? Ettől kéne tágulnia annyit, hogy ne repedjen meg.
2017. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Mekkora van?:D 20 cm?
2017. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
persze nem is egyszer 10-15 percre is de ígyis mindig mondja hogy égető érzés belülről és hogy nagyon feszítem
2017. ápr. 16. 23:41
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Van erre nőknek krém...

Ami kicsit tágítja..


Talán szex shopban is lehet venni, de ha nem akkor orvos felírja.


Szexshopokban inkább a szűkítésre szokott krém előfordulni, de hátha néhol van erre is.


Én keveslem a 10 perces előjátékot.

Szerintem a gond az lehet hogy nem igul a barátnőd eléggé! Nincs még készen. Ahogy te felizgulsz és merevedsz, úgy bennünk is létre kell hogy jöjjön egyfajta sátor jelenség. Azaz megnyúlik a hüvely belül, csak ez ugye kevésbé észrevehető.


Először próbáljátok a hosszabb előjátékot. A bent tartást és először lassan, amíg magától el nem kezd síkosodni és csak az után a krémes verziót meg az orvost.


Ha jó lesz neki, magától síkosodik, és ha jót adsz neki kívánni fogja majd! :) Nem tudom mi ez a síkosító mánia... :/


2017. ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
*izgul
2017. ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
a méret nem lényeges mert az számít csak hogy hozzá képest milyen,de amugy nem a hosszuság szval nem 20cm,kb olyan vastag mint egy axe dezodor,64mm ovszert használok de csak azért írom most le mert tudom még megkérdeznétek párszor :)
2017. ápr. 16. 23:48
 8/25 anonim ***** válasza:

sok ujjazás,sok síkosító,sok durexplay


nyugi átérzem,nekem 23cm...

2017. ápr. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Küldhetnél képet a 23 centisről.
2017. ápr. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én szoktam olyat hogy -szintén ne mozogjon- óvatósan "ráhúzom" magam a farkára és körözök a csípőmmel.
2017. ápr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!