Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is gáz ha én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz ha én hetero férfiként nem tudom hogy néz ki az ánuszom, mert nem szoktam nézeegetni? Borotválni szoktam arrafelé higiénia miatt, meg napi 2x mosakszom. Egy b*zi ismerősöm szerint ez nagyon gáz hogy nem nézegetem tükörben.

Figyelt kérdés
a kérdés halál komoly!!!
2017. ápr. 17. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Miért lenne gáz? Én lány vagyok de fogalmam sincs hogy hogyan néz ki a segglyukam mert nem nézegetem. Na bumm és akkor mi van? Azon ürítem a székletem rohadtul nem érdekel hogy néz ki a végbelem.
2017. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon gáz!
2017. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
na énis így vagyok vele. borotvával a seggem közti részt, mert így tisztább, de nem nézegetem.... a nőknek ebből egyszerübb, mert nem nő szőr. de kb ez az egy dolog amit csinálok a seggemmel. az kakálásra van nem másra...
2017. ápr. 17. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:
miért lenne gáz? csak a melegeknek fontos ez..
2017. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Krukutyán Levente ***** válasza:
Mindenki magából indul ki, ezért mondta ezt a melegvérű ánuszbetyár ismerősöd. Neki fontos. Nem érti, hogy más meg csak sz_rásra használja.
2017. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a gáz, hogy hetero férfi létedre egy homoszexuális férfival a te seggedről beszélgettek.
2017. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem volt komoly beszélgetés. ő felhozta, megkérdezte, én meg válaszoltam rá. ennyi volt kb a nagy beszélgetés.
2017. ápr. 17. 18:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, hogy a lányoknak is akad szőr a lukaik környékén.

Sőt. A lábuk is eredendően szőrös, és bizony nem pillangókat eregetnek a valagukon, sem nem szivárványt.

2017. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Heteroként mondom, minden szexualitást kizárva, néha érdemes ranézni! Azért mert a legpiszkosabb munkát végzi, még megér némi figyelmet...
2017. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!