Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha egy pasi szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy pasi szex kapcsolatot szeretne csak, akkor hogy menjen oda hozzatok az utcan, hogy ne legyen bunko?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok lany nincs benne ilyenben, szoval jo ha csak az valaszol, aki nem azt irja, hogy "sehogy, mert nem szexelek idegennel".


Egyebkent nem alkalmi, lehet rendszeres, ismerkedos, nem arra gondoltam, mint egy sarki k rva eseten, hogy egybol bele a lecsoba.


Koszi a normalis valaszokat :) 28f


2017. ápr. 18. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? :D ha igen, akkor el kell keseritselek, amit te akarsz arra ebben a formaban egy egesz iparag epult: prostitucionak hivjak :D.
2017. ápr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor megis, hogy lehet osszejonni valakivel ugy, hogy csak szexet szeretnek?
2017. ápr. 18. 09:42
 3/12 anonim válasza:
Hát ne ezzel menj oda. Szerintem egy ilyen "kapcsolat" csak a k*urvákkal kezdődik így. Ismerkedj meg vele, aztán ha látod, hogy vonzódik hozzád ő is, akkor mondd el, mire gondoltál.
2017. ápr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na igen, de pont ez az, akkor leszek a hülye bunkó, hogy ilyet akarok, meg hogy eddig csak szédítettem... :\
2017. ápr. 18. 09:53
 5/12 anonim ***** válasza:

hát van egy barátnőm, aki sokszor benne van ilyenekben, és elmesélt pár esetet, amik úgy zajlottak, hogy bent voltak a szórakozó helyen és a pasi flörtölgetett, táncoltak, dumáltak, meghívta egy italra, aztán elcsattantak a csókok, majd felmentek szobára

szóval gondolom itt a rámennősség kell, mert akad sok lány, aki nagyon ki van éhezve egy egy bárban, szóval lényeg, hogy legyél szexi, és utalgass nagyon a flörtölgetés közben, aztán ha a lány is úgy akarja, alakulgat

2017. ápr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utcán álá nature ne közölje be hogy Ő csak szex kapcsolatot akar. Esetleg egy kávé mellett el mondhatja hogy nem komoly kapcsolatot keres csak alkalmit

És vagy tetszik vagy nem

2017. ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. ápr. 18. 10:06
 8/12 anonim ***** válasza:

AZ utcán sehogy, nincs nő aki belemenne, legalább is szerintem.

Nálam ez úgy volt, hogy közös baráti társaságban voltunk, megismerkedtünk, majd beszéltünk párszor, elhívtam moziba és ettünk egy jót, majd megkérdezte, hogy mit szeretnék tőle. Én pedig őszintén elmondtam, hogy nem akarok hosszútávú kapcsolatot, viszont szexkapcsolat lehetne, mert most nem állok készen többre, és hülyíteni meg nem fogom. Megköszönte az őszinteségem és azt mondta, neki ez nem felel meg. Rá pár napra írt egy sms-t, hogy meggondolta magát :) 27/f

2017. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sehogy....
2017. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Találkozgattok, ismerkedtek, közben párszor szexeltek (anélkül amúgy sem érdemes bármilyen komolyabb dologba belevágni: ha még együtt sem voltatok legalább pár alkalommal és nem tudod, milyen az ágyban és egymást keresitek-e egyáltalán szexuális téren - ezt el is mondhatod a nőnek ismerkedésnél, megfelelően tálalva). Aztán ha felmerül a kérdés, hogy hogyan tovább, akkor elmondod, mit szeretnél.
2017. ápr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!