Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben erős vérzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben erős vérzés?

Figyelt kérdés
Párommal már 10 hónapja együtt vagyunk,ez most fordult elő először. Tegnap szexeltünk és eléggé véreztem,jobban mint mikor elveszitettem a szüzességem. Mivel sötét volt ezért csak akkor vettük észre hogy az ágy is tiszta véres,a puncim is és az ő keze meg az óvszer is amikor felkapcsoltuk a villanyt.27-28-án kell megjönnie.Nemhiszem hogy felszakitott volna mert elég nedves voltam és ha fájt volna akkor használtunk volna sikositot.Most sem fáj se a puncim,se a méhemnél semmi.Kicsit vérzek még,nemtudom előbb megjött volna?..De ennyivel?

2017. ápr. 18. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Orvos! Most rögtön!
2017. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy hamarabb megjött de mindenféleképpen menj el Nőgyógyászhoz
2017. ápr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,mi is erre gondoltunk hogy hamarabb megjött.Na de ennyivel?+menstruációs görcseim sincsenek,pedig ilyenkor már nagyon görcsölnék de semmi..Nőgyógyász jó ötlet.:)
2017. ápr. 18. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt!
2017. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem legutóbb 1 héttel korábban jött meg a vérzésem, mint szokott, pedig közel 20 éve menstruálok, szóval már réges rég beállt.:)

Meg az is lehet, hogy mélyebbre ment a dolog, erőteljesebben csináltátok és hiába voltál nedves, akkor is vérzést okozott a dolog.

De nyilván ha az ember nemi életet él, akkor amúgy is bizonyos időközönként illő elmenni nőgyógyászhoz, pláne, ha valami gondja van valakinek.

2017. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
elobb jott meg a menstruaciom,azert koszi mindenkinek:)
2017. máj. 7. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!