Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen szűz lánnyal lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szűz lánnyal lenni?

Figyelt kérdés
Sok huszonéves, vagy akár harmincas pasi szereti megrontani a tinilányokat, akik ugye még sosem csinálták :D de titeket nem zavar a lány tapasztalatlansága, vagy örültök, ha ti taníthatjátok?

2017. ápr. 18. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Édes istenem... Hova kerültem én?

Kérdező: próbáld ki és megtudod!

2017. ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ramone ***** válasza:
62%

Olyan mint Pakisztánban katonának lenni...

Akárhogy ügyeskedsz a végén te is véres leszel

2017. ápr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Jó.
2017. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom, ez még eddig kimaradt számomra sajnos.

Viszont érdekelne engem is.

Szeretek tanítani :)

2017. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem annyira a saját örömünkről szol. Sokkal inkabb szívesség, jószolgálat.
2017. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy szűz lánnyal vagy nem megrontás és nem csak a tinik a szüzek vannak huszonévesek is. Csak akkor megrontás ha a lány / nő nem akarja de az már nemierőszak
2017. ápr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Csodálatos élmény.

Optimális esetben te vagy az első aki komolyabban vezeti be a szexualitásba (azokat a lányokat most hagyjuk akik popsiba már fűvel fával, és leszopni is bárkit simán leszopnak egy belépőért, az esti fogyasztásukért, vagy kokóért), rajtad múlik hogy a későbbiekben hogy viszonyul a szexhez. Rákap, vagy inkább elrettenti. Ha jól csinálja az ember a dolgát akkor számtalan újdonságra nyit ajtót a lánynak. Ezen felül örök emlékként marad meg egy embernek. Tényleg élete végéig a többség emlékszik arra az egyre és arra az estére (már aki nem tajt részegen, vesztette el).

És ez fordítva a fiúkra is igaz. Egy tapasztalatlan srácnak ez új élmény, és ha frusztrálják a méretével, azzal amit és ahogyan csinál, meg hogy korán elsül azzal ugyanúgy el lehet venni a kedvét, mint egy szűz lánynak akinek betolják, mindegy mennyire fáj, és még ő van leb@52va, hogy ne visongjon. Tehát lehet jól csinálni és rosszul, mindkét nem számára. Ha jól csinálod, akkor mindkét félnek egy nagyon szép élmény. Egyiknek az újdonság miatt a másiknak meg a tudat miatt, hogy olyat adhatott amit eddig más nem.

Aki szeret ajándékozni önzetlenül az tán érti miről beszélek, aki nem az kevésbé, de ez akkor is egy jó dolog.

2017. ápr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem megrontani hanem bevezetni a gyönyörök birodalmába! Szeretem a szűz lányokat. Ők is engem. Volt már részem benne többször is és élvezték. többször is akartak még utána velem lenni.
2017. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon jó, szeretek tanítani,kényeztetni,örömet okozni.36F
2017. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sohasem voltam odáig értük. Megtettem, ha úgy adódott, de jobban szerettem a tapasztalt, viszonyítási alappal rendelkező partnert.
2017. ápr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!