Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha nem fér be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plesike kérdése:

Mit csináljak, ha nem fér be a barátnőmnek a péniszem?

Figyelt kérdés
19 vagyok és a barátnőm is, mindkettőnknek a másik az első. Múlthéten úgy döntöttünk megtörténik az első alkalom, egy buli után kicsit ittasak voltunk mindketten és akkor történt, de alig fért be a vége, és az is fájt neki. A héten újra próbálkoztunk és azt mondta nagyon fáj neki, pedig éreztem hogy be volt nedvesedve. Nem tudom az én méretem miatt, vagy ez minden szűz lánynál így van. Előtte már többször is megujjaztam, de ezen kívül nem tudom mit tehetnék. Hogyan lépjünk előre, hogy ne fájjon neki?

2017. ápr. 18. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Tagitsd ki, szűkebb az átlagnál. Ujjazas nyalas több előjáték.
2017. ápr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

ujjazás nálunk is simán ment, amikor szűz volt a párom, de sok vesződség volt, hogy belé tudjam dugni, pedig nem túl nagy a méretem. több alkalommal próbálkoztunk.

nálunk úgy ment a végén, hogy én voltam alul, és ő meg rámereszkedett, beleült. fájt neki, de a végén sikerült. mindenképpen nagyon nedvesnek, kell lennie, és akkor fáj neki kevésbé, ha ő (a lány) irányít...szerintem.

2017. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Azért ő is tágíthatná magát. ..

De az elsőn túl kell lenni,ha mindig csak nyavalyog,hogy fáj-fáj akkor a hatodik próbálkozáskor sem lesz eredmény....

/N

2017. ápr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy valóban neked nagy, de méginkább, azért, mert még szűz (volt). Így szerintem kezdjetek neki ujjakkal.
2017. ápr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Örülj neki. Gondod el milyen lenne ha lötyögne. Majd tágul.
2017. ápr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Az én barátnom ugyan ilyen volt. Velem csak a 2. alkalomtol volt egyutt, szoval csak épp hogy nem volt szuz. Alig akart bemenni neki és fajt is.


Igy utolag visszanézve mindig mondta, hogy fáj neki, de hogy ne hagyjam abba, csináljam. Igy hát folytattuk. Nagyon odafigyeltem rá és ovatos voltam. Az hogy folytatjuk nem azt jelentette hogy szétb..sztam a barátnomet, hanem finoman lassan csináltuk.


Idovel kitágult és mára már nincs semmi ilyen gond. De tobb mint egy fél évig bizony eltartott (ha nem tobb)mire már nem fájt neki úgy. Az, hogy teljesen, a legkisebb fájdalom nélkul is bemenjen az meg majdnem egy évig is eltartott. Sot.


Furán hangzik, de az elorelépéshez mindig gürizni kell. Itt is. El kell egy kicsit viselni a fájdalmat. De te ezt férfi létedre nem várhatod el tole. A barátnodnek saját magának kell rájonni, hogy ha ki akar tágulni kicsit, akkor kicsit el kell viselni a fájdalmat. De ezt csak szigoruan a barátnodnek kell felajánlania. Muszáj ovatosnak és figyelmesnek lenned.


26F

2017. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
És mekkora van hogy nem fér be?
2017. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Befér az, max. fájni fog.


Én már egy éve élek nemi életet a párommal lassan, és hálisten nem átkozta meg nagy pénisszel a sors, de néha mégis alig megy be, pedig felizgultam, meg minden.


Te izgasd tovább a barátnődet, aztán nem kell finomkodni, egy gyors mozdulat és benne vagy. Igen, rohadt kellemetlen (ex is csak így fért be szűzen), de ezen túl kell lenni, ha sokáig maszatoltok, akkor sem lesz jobb, csak többször szenved(tek).

2017. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. ápr. 24. 15:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Mekkora?
2023. márc. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!