Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, maximum hány éves...

Lányok, maximum hány éves szűz fiú jöhet (ne) szóba nálatok? Vagy maga a szüzesség megléte kizáró ok?

Figyelt kérdés

2015. máj. 2. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüzesség kizáró ok lenne, nem lennénk 7milliárdan ezen a kibszott bolygón.
2015. máj. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem egy bizonyos kor fölött.
2015. máj. 2. 15:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen idióta kérdést... Le sem állnék olyan lánnyal ismerkedni, akinél akárcsak a gyanú is felmerül, hogy visszautasítana, ha mondjuk szűz lennék 30 évesen.
2015. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Jó azért én néznék nagyot, ha egy 30 éves pasi közölné velem hogy szűz. Ott már valami gebasznak lennie kell.
2015. máj. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szánalomra méltó az a nő, amelyik szüzesség alapján ítélkezik.
2015. máj. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 Nem feltétlenül.
2015. máj. 2. 15:35
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát sztem azért egy pasiban is felmerülne a kérdés hogy mondjuk egy 30 as nő miért szűz

De számomomra nem okozna gondott csupán ennek a ténye 21l

2015. máj. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyilvánvaló, hogy az okok érdeklik az embereket, de emiatt a tény miatt nem kellene elutasítani senkit. Egy ember valódi értékét egyáltalán nem ez határozza meg, még ha szenvedést is okoz. Ez az előítélet azt sugallja, hogyha valakinek valamilyen problémája van, akkor már nem is érdemeli meg azt, hogy ismerkedjen, és esélyt kapjon ő is egy kapcsolatra, vagy egy úgynevezett kalandra.

Ez pedig így egy ördögi kör, mert ugyan nyilván nem kell ezt hangoztatni, de valamilyen módon úgyis előjönne egy ismerkedés folyamán.

Nálam az a furcsa helyzet van, hogy mivel eleve nincs is kivel ismerkednem, emiatt nem is kell attól tartanom, hogy ki mit szólna, ha megtudná ezt rólam. Egyszerűen az embereknek el kellene fogadniuk a másikat, meg kellene értenie mindenkinek, hogy tökéletes ember az nincsen. Mindenkinek a maga bajai a legnagyobbak. Ha az emberek megértőek lennének, akkor nem okozna ez az állapot ilyen félelmet a magunkfajta helyzetben lévő emberekben akár csak gondolati szinten is, hogy vajon mit szólna a másik, akivel ismerkednek, ha ezt megtudná.

2015. máj. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért azt valljuk be, hogy pasiknál a 20 éves kor fölötti szüzesség nem normális dolog. És nem azért mert a társadalom azt sugalja hogy "veszítsd el minél előbb", hanem egy normál pasinál a biológia működik mondjuk már 15-16 éves korától, és azért 5 év nem volt elég ahhoz hogy szexeljen lánnyal? Eddigi tapasztalataim szerint aki 20 fölött van pár évvel, és még mindig szűz, annak vagy fizikai vagy lelki okai vannak. Antiszociális, félénk, nem jóképű,stb.. Az egyik haverom 23 és még mindig szűz, sőt ő még csak nem is smárolt, nem is randizott. Akárhova hívjuk bulizni soha nem jön, csak otthon ül.. Lehet mondani hogy majd megtalálja a megfelelőt, meg hogy nem gáz, de én szerintem 20 fölött kellemetlen ha az ember még nem élt szexuális kapcsolatot...
2015. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Arra senki nem gondol, hogy erről a "gebaszról" alkotott (nyilvános és társadalmilag is elfogadott) vélemények csak még tovább erősítik ezt? Magyarul a gebasz részben önmagát erősíti...
2015. máj. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!