Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha orgazmus után mindig görcsöl a hasam?

Figyelt kérdés
Hüvelyi úton nem tudok elélvezni, csak csiklóval. Viszont minden alkalom után, mikor elmentem, 5 percig iszonyúan görcsöl a hasam, és abba is kell hagynom erre az időre a barátommal. Azt olvastam, hogy ez az izomösszehúzódás miatt lehet. Ez igaz, vagy lehet más oka is? Mit tegyek ellene? Nagyon zavaró, mert sokszor így kérem a barátomat, hogy ne is fejezze be, mert tudom, hogy nagyon fájna utána.
2017. ápr. 19. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

:-(

esetleg nőgyógyász mit mond rá?

2017. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz vele... Ez nem jàtèk , ez a tested amiből csak 1 van
2017. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, semmi baj sincs a leleteimmel. Kicsit több, mint egy éve élek szexuális életet, de ez a kezdetektől így volt. 20 éves vagyok egyébként, az közrejátszhat, hogy szedek tablettát?
2017. ápr. 19. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Látogasd meg a nőorvost. Hasi ultrahang kiderítheti, mi a gond.
2017. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!