Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk vagy lanyok ti szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk vagy lanyok ti szoktatok ilyet szex kozben?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs baratom de hallottam mar olyanrol h szex kozben a fiu eldugja a kamerat a szobaba es felveszi videora. Es en tartok ettol. Valakivel fordult mar elo?😨😨
2017. ápr. 19. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én csak nyíltan csináltam.


nem vagyok olyan gecy. és ismerősi körből se tudok ilyenről

2017. ápr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én csak azt vettem sutyiban videóra, amikor a barátnőm alsóneműben tornázott
2017. ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én csak olyanról hallottam hogy a párazért csinálja mert jópofának tartják, persze mindketten tudnak róla
2017. ápr. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ramone ***** válasza:
Ilyenről csak filmekben hallottam ... Se nálam se a baráti körömben nem volt ilyenre példa
2017. ápr. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam ilyenról. Egy pasi mesélte nekem,hogy az exèt így vette fel,és utána ezzel zsarolta. Állítólag fel is tette valahova. Nem tudom,hogy igaz-e,de innentől kezdve nem foglalkoztam a pasival,nekem itt véget is ért a randizás,mert ha igaz,ha nem,ha ilyen megfordul a fejében,kitudja,hogy velem nem csinálná-e meg...
2017. ápr. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem. De ezért kell nálad dugni így nem lesz esélye fel venni ja és csak olyan pózban csinálni amiben látod a fiút
2017. ápr. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem felvetődött a felvevés, de nyilván nem rejtve hanem úgy hogy megbeszéltük előre. De aztán nem lett belőle semmi mert lerakható kamera nem volt kéznél, kézben tartva meg nem lett volna az igazi a szex így kimaradt :)
2017. ápr. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Velem történt már ilyen . Szakitotam is vele
2017. ápr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem is zsaroltak ilyennel ,ezentúl óvatosabb vagyok
2017. ápr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Néha videózunk de mindig megbeszèljük. Egy normális kapcsolatban ez magától értetődik.
2017. ápr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!