Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves hölgyek! Ti megengedite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! Ti megengeditek, hogy a párotok a szátokba élvezzen? Aki igen, az le is nyeli, vagy inkább nem? Kort is írjatok.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 13:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%

Én megmondtam neki hogyha a számban elmegy és szembe köpöm vele :'D Azóta még a gondolatot is elvetette :'D

18L

2017. ápr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
32%

Nem! Egyébként is 2x ha a számba veszem egy évben - és nem, tőle sem várom el hogy engem a szájával kényeztessen, nem is szeretem mikor csinálja

30N

2017. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%

Persze. Es lenyelem is. Szerintrm nem nagy dolog.

A parom nem soron el, ugyhogy neki nem id rossz izu.

22L

Nem kerek privit, ugy se valaszolok

2017. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%
Nekem eddig minden csajom megtette. De csak keves nyelte le. Na jo. Azert nem szazakrol van itt szo, de igy negyven evesen mar tul vagyok azert jonehany csajon. Talan egy jelezte hogy nem csinalja.
2017. ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%

barátnőmnél kedv kérdése. ha mondjuk spontán elkezdi csinálni akkor le is nyeli, vagy ha én kérem hogy csinálja a szájával akkor a végén vagy megengedi vagy nem.


igazából engem nem vonz különösebben hogy lenyelje vagy a szájába élvezzek..nem érdekel. Viszont így legalább nem kell eltakaritani a végén.:D

2017. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem szeretem. De megengedem utána megcsókolom úgy hogy a sperma a számban van. Egy pasi ne undorodjon q saját nedvétől én is megcsókolom Őt miután kinyalt és tele van a nedvemmel a szája. Valamit valamiért. Kor :23
2017. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
63%
Igen és igen. 39N
2017. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%

Csak olyannak engedem meg akit ismerek es tudom hogy joizu neki, le is nyelem nem nagy cucc.

26

2017. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%

Eddig egy kapcsolatom volt (a jelenlegi). A barátomnak az első oráltól kezdve lenyeltem, egész édes az íze.

Megszerettette velem, szóval szívesen csinálom. Meg nekem valahogy izgatóbb ez mint ha a testemre élvezne.

(Én sem válaszolok privikre. Van barátom!)

22N

2017. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%
Én megengedem, és le is nyelem.:) 19L
2017. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!