Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves hölgyek! Ti megengedite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! Ti megengeditek, hogy a párotok a szátokba élvezzen? Aki igen, az le is nyeli, vagy inkább nem? Kort is írjatok.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 13:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
39%
Mindkettőre igen a válasz. 27N
2017. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
39%

Nekem a párom az első. Fokozatosan haladtunk, mert én kicsit idegenkedtem az orális témától. Először csak kézzel játszottam vele, majd amikor késznek éreztem magam rá, akkor szájjal is. Soha nem erőltetett semmit, hagyta, hogy én döntsem el mikor akarok szintet lépni. Megemlítette, hogy neki örömet okozna ha a számba élvezhetne, de ezt sem erőltette, hanem rá 2-3 alkalommal eldöntöttem, hogy akkor legyen. Lenyelni nem szoktam, mivel azt nem igényli. Így sikerült elérnie páromnak, hogy ne kényszernek érezzem az orált, meg hogy a számba élvez, hanem örömmel csináljam. Én pedig boldog vagyok, hogy örömet okozhatok neki, amit ő is meghálál :)

23/L

2017. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
47%

Szeretem ha a számba élvez,lenyelem nem gond.

23N

2017. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Nekem elég kevés spermám van, az is elég sűrű, és hihetetlen nehezen élvezek el sz.pástól, szóval ritkán csináltuk végig, amíg volt csajom :D 31F
2017. ápr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon szeretem oralisan izgatni a paromat es nyugodtan a szamba elvezhet barmikor en is rengetegszer megkapom ezt tole, de le nem tudom nyelni. Visszatolom a nyelvemmel a farkara es meg cirogatom a nyelvemmel kicsit.
2017. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!