Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lovagló póz kis pénisszel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lovagló póz kis pénisszel is élvezetes?

Figyelt kérdés
12.5 centissel?
2017. ápr. 21. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Miért ne lenne?
2017. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Sztem 12,5 nem kicsi, átlagos.
2017. ápr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Én szívesen lovagolok akkorán.
2017. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%
Azzal a mini mérettel semmire sem mész. Nekem is ekkora van. Volt egy két szánalom kapcsolatom, és ott amikor lovaglóban voltunk, állandóan kicsúsztam.. Mert még amellett, hogy kicsi még vékony is 3,5cm.. Hát igen a természet az ilyeneket tiltotta el a boldog kapcsolatoktól..
2017. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Szerintem úgy a legkönnyebb elmenni,pláne ha nem olyan nagy a pénisz. Lovagló póz közben "dörzsölődik" a csikló és nagy valószínűséggel sikerül az orgazmus
2017. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!