Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy pénisz után egy átlag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy pénisz után egy átlag méretű pénisszel is élveznék a szexet a nők?

Figyelt kérdés
Ha sokáig 20 cm fölötti pénisszel volt dolguk akkor utána vajon egy 15cm-es pénisszel élveznék a szexet?

#szex #pénoisz
2017. márc. 27. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha jobban tudja használni a gazdája, és egyébként is több fantázia szorult a gazdájába, mint az előzőbe, akkor mindenképpen.
2017. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy első is írja. Habár a pénisz méret fontos, mert persze, hogy fontos, de ha a másik pasi sokkal jobban be tud indítani, akkor jobb lesz a szex is.

Én sem vagyok az első szeretője a páromnak és nyitottságunkban azért tudom, hogy előző barátainak mekkorák voltak és meddig bírták, de mégsem volt jó a szex velük, mindig nagyon nagyon meg kellett küzdenie egy-egy orgazmusért.

Ma már ritka az a szex, ahol nincs orgazmusa, de átlagban inkább kettő van, pedig nekem átlagos a méretem és nem bírom fél órát az ágyban, de nagyon tudok játszadozni :)

2017. márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Nem élvezetes a szex 20 cm-es pénisszel.
2017. márc. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Túl nagy, óvatoskodni kell vele, nincs felhőtlen viháncolás.
2017. márc. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Istenem. Mikor tanitjak meg rendesen biologiabol az osszes "tagitos" himnek es "kitagulok" nonek, hogy a noi huvely rugalmas izmos hely. Eppen ezert a meret, hacsak nem egy egyebkent is extrem kicsi farku pasasrol van szo, nem szamit igazan. Extrem nagy meret pedig nen azert nem jo, mert kitagul a vagina, hanem mert konyebben okozhat fajdalmat. Bar, ha valaki pont arra gerjed.... :)
2017. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
628ezredjére írom ide ki, hogy nem tágul ki a hüvely egy nagyobbtól, nem marad úgy. Gondolj bele, aki szült már egy 48 cm-es fejkörfogatú babát, nem marad a hüvelye 48 cm átmérőjű! Csúnya is lenne, ha így működne. A hüvely rugalmas. A péniszméretek meg, tökmindegy. Ha a 20 cm-est nem tudja használni rendesen, nem nagy élvezet.
2017. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én naggyal sose élveztem
2017. márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Elso fiumnak volt vagy 20 centi. Mostaninak alig 12.

Megis sokkal ugyesebb vele...

2017. márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Én voltam már 20 folotti pasival is (elso volt) aztan jott egy srac akinek 15 volt kb es nagyon nem elveztem a mostani paromnak 21-22 cm es elvezem egyatalan nem faj mert jo az elojatek
2017. márc. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

Mindenkinek ajánlom ezt a kisfilmet:

https://www.youtube.com/watch?v=uvvYn6FVkhc

2017. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!