Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok miért zavar jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért zavar jobban titeket ha vissza utasitanak az ágyba mint a férfiakat?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 21. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is ..ágyban.Másodszor ezt hogyan érted?Meztelenül vagyok az ágyban és azt mondja a pasi,hogy menjek inkább a fenébe?...Na ez nagyon ritka a fiúk részéről és mi lányok ehhez nem szoktunk hozzá.Van egyáltalán ilyen?:)
2017. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, jobban zavar-e. nem kellemes. fáj, nagyon.
2017. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Mert egy nő dühös ha megb*sszák, de még dühösebb ha nem... :D
2017. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja kimaradt az,hogy Visszautasítanak egy szó, és hosszú í..)
2017. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanannyira zavarna engem is, mint a pasikat, de még nem volt ilyen, szóval csak tippelek! :D
2017. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem azért, mert a férfiak sokkal jobban hozzá vannak szokva a szexuális elutasításhoz, mint a nők. elvégre ki az a férfi, akit még egy csaj sem küldött el a francba?
2017. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Olyannal találkoztam, akinek az elején nem volt elvileg kedve hozzá...

Aztán amíg fürdött, levetkőztem, az ágyban már meztelenül vártam.. Hát, semmire sem emlékezett a 15 perccel korábbi kijelentéséből.. :-D


Vagy ha elkezdtem masztizni a pasi mellett, két percnél tovább nem bírta ki.. :-P


29N

2017. ápr. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem tudom,mennyivel rosszabb, de nagyon fáj.
2017. ápr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!