Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy azok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azok a szép és intelligens lányok, akik megtehetnék, hogy válogassanak a fiúk közül, és csak a legjobbakkal álljanak szóba, mégis ehelyett mindig azokat fogják ki, akik csak kihasználják, megalázzák és azután dobják őket?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 22. 01:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
kor?nem?
2017. ápr. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
és miért hisztiznek manapság a magányos férfiak?
2017. ápr. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az, hogy mindenki azt hiszi, hogy az emberek nem változnak, hogy nincs előttük fal, és minden tulajdonságuk a homlokukra van írva?


Minden szép, és intelligens lányt kihasználnak? Szerintem nem. Csak ez olyan felkapott közmondás lett, minthogy a legtöbb nő pénzt és kocsit akar... Hát lehet az ilyenekkel ajtót nyitni, és menni a sunyiba!



Én sem hittem volna egyik páromról sem az évek alatt, hogy bántani fog szavakkal, nem néztem ki belőle. Nem hittem volna, hogy csalódni fogok benne, hogy csúnyán hátat fordít nekem. Honnan kellett volna tudnom? A sok közül őt választottam, ő pedig engem, és hiába voltak gyönyörű szép reményeink, közös jövőkép, még is bántottuk egymást... Ezt nem lehet előre tudni. Rengeteg minden tudja befolyásolni egy ember személyiségét, látás módját, és hiába nem szeretnénk, változunk! A környezetünk hatására, jó vagy rossz irányba, de változunk.


Mondok jobbat neked, haver! Mi ketten is bántottuk már a szeretteinket, és ha nem is mondták ki soha, lehet, hogy van olyan a múltunkban, aki azt érzi, hogy kihasználtuk őt, hogy megbántottuk őt, hogy kihasználtuk őt. Ez van.


Tanulj egy kis pszichológiát, és tanulj meg rendesen bánni az emberekkel. Tanulj meg figyelni rájuk, és hidd el, hogy nem fogják rád mondani, hogy te kihasználsz/tál bárkit is. Sokkal kedveltebb is leszel.

2017. ápr. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem hisztizek, tőlem az összes csaj messze lakott akivel lehetett volna valami komoly, akivel közös volt a szimpátia. Nem hisztizek. Beletörődök.
2017. ápr. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
lol utolsó. Tőlem mindenki messze lakik :D Hát erre már tényleg nehéz mit mondani :) Emeld fel a nagy segged és mozdulj meg.
2017. ápr. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Háát, egyszer utaztam 200km, és a távkapcs nem a legjobb, helyben meg csak hülye muffok vannak, a seggem nem lehet nagy,mert folyamatosan edzek, szőrösnek szőrös, de nem nagy.
2017. ápr. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert nem elég okosak
2017. ápr. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6 úgy értettem, hogy keress új helyet élni

Változtass az életeden. Ne a körülmények rabja maradj.

2017. ápr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ahhoz előbb valami pénzt is össze kell szedni,és úgy dobbantani, van hasonló tervben, lány is lenne... csak ő sem itt lakik, mondjuk nem annyira vészes táv, de nem is a szomszédban van. De ilyen lány meg ritkaság számba megy már:/
2017. ápr. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez jó, bár se szép se okos nem vagyok szerintem. :D
2017. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!