Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdnél a volt barátnőddel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnél a volt barátnőddel ha nem szeretnéd de vonzódnátok még egymáshoz? Tegyük fel nincs párotok

Figyelt kérdés

Hogy jelezzem ezt a volt baràtomnak hogy érthető legyen számára?

Fájna ha vissza utasítana mert amióta szakítottunk még mindig csak rá tudok úgy gondolni hogy lefeküdnék vele más nem izgat. Ritkán találkozunk csak úgy és mostanában egyenlőre nem biztos hogy szívesen talizna velem.



2017. ápr. 23. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy váltatok szét.

Ha durvábban, akkor én max elfogadnám, aztán érzelmek nélkül (mégha nehéz is, mert érzelem nélkül nem az igazi) de átmegyek rajtad, aztán lelépek.

2017. ápr. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az exeim nagy részével a szakítás után is lefeküdtem még jópárszor. Ha a tartós kapcsolataimat nézem (több hónap), akkor egy kivételével mindegyik barátnőm "visszajárt", van, akit már 5 éve ápolgatok hébe-hóba. :) Nem szeretem szerelemmel, meg nem is igazán jó az ágyban, de férfiúi kötelességemnek érzem megtenni! :D
2017. ápr. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Tudod miért? Mert nem egy ruhába bújtatott állat vagyok féktelen ösztönökkel, hanem ember. Tudom, sokaknak nehéz annak lenni manapság. Tisztelet a kivételeknek.
2017. ápr. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát szegény nők mit csinálnának magukban ha hébe hóba nem porolnánk őket még szakítás után is? :Đ
2017. ápr. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Fájna ha vissza utasítana"


Az nem fájna még jobban, hogy csak szexre vagy jó neki, miközben meg te még szereted? Jó lesz ezzel megkínozni saját magadat?

2017. ápr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!