Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítanál a barátnőddel, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a barátnőddel, ha megtudnád, hogy többször is végignézte ahogy a legjobb fiú barátja maszturbál?

Figyelt kérdés
(és 1x engedte neki hogy az arcára menjen)
2016. okt. 22. 00:58
 1/10 RRR ***** válasza:
100%
ha előttem volt,nem érdekelne,ha már együtt voltunk ,akkor lapát
2016. okt. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Szívesen lettem volna annak a lánynak a legjobb fiú barátja. Hogy miket lezavartam volna előtte, a szája tátva maradt volna, az biztos, mert olyat még nem látott.
2016. okt. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%
Nem.
2016. okt. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mint az egyes. Ha előttem volt, nem izgat. Ha mellettem, az megcsalás.
2016. okt. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ,mint az egyes.
2016. okt. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Kedves kérdező én Lány vagyok.. De ha kapcsolaton kívül történt ez tehát amikor nem voltatok együtt akkor nem szakítanék... Ha már akkor csinálta mikor együtt voltatok akkor az szerintem egyértelmű hogy szakítás a vége.. Szóval ez kapcsolatotok előtt volt vagy közben? 22 L
2016. okt. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy nőként válaszolok de fordított esetben (tehát ha a pasim nézné végig az egyik barátnője maszturbálását) én reptetném a pasit.
2016. okt. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahogy mások is elöttem: ha kapcsolatunk elött volt akkor nem zavarna, ha közben akkor lapát!

Ha elötte és ezt szereti nézni, akkor csinálom elötte, neki! Nézze az enyémet is ha szereti!

F.

2016. okt. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Természetesen én is úgy értettem, hogy amennyiben a megismerkedésünk előtt volt. 😅
2016. okt. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. És akkor sem ha leszopatta vagy ha megdugta.
2023. szept. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!