Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Undorodom a saját nemi szervem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom a saját nemi szervemtől. Ez normális?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőm mondjuk orálisan kielégít utána nem szeretem ha megcsókol, mert nem tartom túl kívánatosnak a farkam! Sőt! Egyenesen undorodom is tőle. Naponta 2x fürdök és nem érzem magam büdösnek az élettársam nem is panaszkodik, de az a látvány…! Olyan ronda,rusnya. Nem rondább mint másé (olyan átlagos) de nekem akkor is gusztustalan. 1,5 évig nem is engettem, hogy a szájával hozzá érjen ,mert nekem ez gusztustalan (ha megcsókol meg stb.). (Persze nagyon jó érzés és mindig is szerettem) A nőivel nincs problémám tetszik , szeretem.😄 De a féri…👿

Nem is mertem bevallani eddig neki, de már ideje volt. Ha meg mondanám "szopás után moss rögtön fogat!" Na az… még lenne valami. nem?


Szerintetek mi a baj velem? Velem van a baj?


2017. ápr. 24. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő megcsókol miután ki nyaltad? Ha neki nincs baja vele akkor te se undorodj már
2017. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Én spermás szájjal is megcsókolom, nincs ebben semmi szerintem.

Még nyalni is nyalok utána, h beleélvezek, de h a nő azt akarja, más után is megteszem, h nem tudok róla. :)

2017. ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nőknél gyakori, férfiaknál először hallok ilyet.

Nyilván nem normális, ha úgy értjük, hogy normális az, ami a többségre jellemző.

Szakember biztos kiderítené, mi okozza.

2017. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!