Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, titeket zavar, ha egy lanynak kicsi a feneke?

Figyelt kérdés
Nem lapos, nem fonnyadt, csak kis kerek, és sajnos olyan alkat, hogy tornaval sem tud nagyobbat faragni belole, se kajaval

2017. ápr. 24. 23:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem.... miért kéne? Nekem is vannak hibáim. Ha engem is elfogadnak én is elfogadom úgy a másikat.
2017. ápr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Na igen.

Szoval hibanak szamit.

Azt eddig is tudtam, hogy ha valaki szeret valakit, akkor ugy szereti, ahigy van, de igazabol arra lennek kivancsi, hogy ez jo vagy rossz tulajdonsag?

Ezek szerint rossz :DD

2017. ápr. 25. 00:02
 3/26 anonim ***** válasza:
Nem hiba, nekem bejön a kicsi kerek fenék!
2017. ápr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a kis fenék:)
2017. ápr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nem gond, azt is lehet keményen gyurmázni, széthúzni és rommá paskolni, miközben farkalom.
2017. ápr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

nekem a kicsinél valamivel nagyobb "fenekem" van:D, valakinek meg az nem tetszik... mindenkinek más az ízlése.

csak nyugi :)

19/L

2017. ápr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
nem,azt ugyanolyan jó kinyalni.
2017. ápr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem zavar.

Én nagyon magas vagyok és a farkam is ehhez arányosan eléggé méretes. Mikor alacsony lányokkal szeretkezem (értsd volt már közel 40 centi különbség is), nagyon izgató ahogy látom kutyapózban a kis feneküket, ahogy a farkam feszíti szét puncijukat és mozog bennük. Sokkal szexibbnek tartom mint pl. egy 180-190 magas lánynak a jóval nagyobb fenekét. Egyszerűen nagyon látványos és szexi, ahogy ott az a nálam jóval kisebb csípő és fenék és elmerül benne a farkam, majd újra feltűnik és olyan hihetetlen, hogy elfér benne és még élvezni is. Szóval ne aggódj, szerintem semmi baj ha kisebb az átlagnál :) 27F

2017. ápr. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Magasságrol nem beszeltem, 150 centis csajnak is lehet nagy kerek feneke
2017. ápr. 25. 00:54
 10/26 A kérdező kommentje:
Utolso, koszi kedves vagy:))
2017. ápr. 25. 00:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!