Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon zavar, hogy kicsi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar, hogy kicsi a mellem, és?

Figyelt kérdés
Szóval.. alapvetően csinos lány vagyok, egyetlen téren nem vagyok megelégedve magammal a külsőségeket illetően, és ez pedig az, hogy a melleim nemhogy nem átlagosak, hanem szerintem kifejezetten kicsik. Ha a barátom megfogja, akkor is nagyon zavarban vagyok, mert cikinek tartom, hogy csak ekkora. Félek, hogy a későbbiekben is gátlásaim lesznek emiatt, és ha odáig jut a kapcsolatunk, nem merem levenni a melltartómat.. Megműttetni nyilván nem fogom, csak 17 éves vagyok. Mit kéne csinálnom, hogy ne érezzem cikinek? Szerintetek nőhet még, vagy úgy általában hány éves korig szokott? Lehet, hogy hülyeségnek tűnik, de nagyon zavar.
2015. dec. 18. 21:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Barátod van, tehát miről beszélünk? Ha annyira gátlásos lennél emiatt, nem mernél ismerkedni sem, ami mondjuk érthetetlen lenne. Felejtsd el ezeket a kényszergondolatokat, finomak a kicsik is.
2015. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 RRR ***** válasza:

nézd azt ,hogy a barátod élvezi,felizgul tőlük és tőled


és ne agyalj ilyen butaságon

2015. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer volt egy barátnőm akinek szó szerint nem volt melle. Kidudorodott a mellbimbója. Nagyon nem érdekelt a dolog. Tudod miért? Mert szerettem. Hidd el ha lesz egy kapcsolatod a te párodat sem fogja a melled mérete izgatni. Fogadd el. Rendben van a dolog. 👍
2015. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges ezen aggódni. A párod téged szeret nem a melleidet. Azt úgy is látnád ha zavarná. Egyébként vannak olyan pasik akik kifejezetten a pici mellű lányokat kedvelik nem is kevesen.jelentősen Nőni viszont mar nem fog szerintem
2015. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Nekem eddig csak kismellu barátnőm volt (3) , es semmi bajom vele , hajt a kivancsisag milyen a nagy , de nekem nem jon be igy latasra. Fiutol függ ... Es engem kifejezetten idegesít ha latok egy nagyon szep lányt , es megszólal egy körülöttem levo hogy aha jo de kicsi a melle ... Ezen fel idegesítem magam.
2015. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akik privátban írtak, nekik szintén.:)
2015. dec. 18. 22:06
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Én imádom a kismellű lányokat!
2015. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Műttesd meg vagy Fogadd el. Más opció nincs.
2015. dec. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem a kis mellu lanyok tetszenek.es nem vagyok egyedul ezzel.kulj kepet megneznem milyenek
2015. dec. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szép próbálkozás utolsó.
2015. dec. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!