Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak ti örülnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak ti örülnétek ilyen meglepetésnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párom külföldön dolgozik, én itthon élek, így csak havonta tudunk talizni pár napra. Amikor hazajön termeszetesen mindig jól elrendezem, de ilyenkor, amikor távol van kepekkel, fantáziálással es egyébb módon próbálom fenttartani az erdeklődést és a tüzet. Tnap este keszítettem egy hangfelvételt, miközben masztizok(vidit nem vt lehetőségem) amin elmondom h mit tennék vele ha itt lenne/ mit csinalok magammal, mennyire szeretem hiányzik stb majd a végén persze orgazmusom is lett. De nem tudom h el merjem e küldeni. Ő mindig is imádta a hangom, szerinte nagyon szexin és izgatón tudok beszélni, de komolyan nem tudom erre mit reagálna.Ti örülnetek ilyennek a párotoktól? Vagy esetleg csajok ha adtatok már ilyesmit örült neki a szerelmetek?A másik dolog h a hangfelvetelen lehet hallani miközben masztizok h tocsog a puncim....ezt én kicsit kellemetlennek és cikinek találom...nem tudom h számára ez izgató lenne e vagy kínos. Szerintetek?

(Biztos páran bepróbálkoznátok, szal előre leszögezem, nem nem mutatom meg senkinek)


2017. ápr. 25. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:

(Biztos páran bepróbálkoznátok, szal előre leszögezem, nem nem mutatom meg senkinek)


Én nem is akartam volna meghallgatni. :D Bár a vicc kedvéért meg akartam kérdezni, elküldöd-e. Nyilván ezt az ember csak úgy küldözgeti ismeretleneknek, akik megmondják a véleményüket, hogy a párodnak elküldheted-e.

2017. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, örülnék!
2017. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most azonnal tenyerelj a küldés gombra!

Nem hiszem, hogy létezik olyan férfi, akit ne izgatna a párja erotikus hangja, élvezettel teli nyögései, puncija cuppogása... Nyugodtan küldd el, örülni fog neki, de a videóról lebeszélnélek, vagy ha mégis csinálsz, arc nélkül tedd, mert ha valahogy rossz kezekbe kerülne, legalább ne tudják ki az.

De amúgy bármit küldhetsz, amiről tudod, hogy felizgatja, de persze ha hazatér akkor szeretkezzetek amennyit bírtok, nehogy más után vágyódjon valamelyikőtök.

2017. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Férfiként 10/10 pont lenne!

Az hogy egy lánynak tocsog a puncija és zavarja, az olyan mintha a férfiakat zavarná hogy feláll nekik! egy normális férfi erre gerjed, mert ez a cél hogy jól felizgasd a párod.


Ha elküldöd megmondom hogy mit szólnék:) (vicc volt):)

2017. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, h nőként írok úgy, hogy nem csináltam még ilyet, de ahogy elolvastam, az jutott eszembe, hogy ez nagyon jóóóó :) Persze, h küldd el neki, szerintem tuti imádni fogja :)
2017. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene. Küldd el neki szerintem is! :)
2017. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"hogyan csalassuk meg magunkat 101 - izgassuk föl a csávónkat minden nap míg távol van"
2017. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mit szólt?;)
2017. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!