Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak akinek 100-nál is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akinek 100-nál is több szexpartnerük volt, hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Külső? Vagyon? Egzisztencia? Csajmágnes munkakör? Mivel éritek el azt, hogy a nők hamar szexelni akarjanak veletek és utána jöhessen a következő?


Mekkora a hazugság/őszinteség arány az ilyen kapcsolataitokban? Nem akarok 100%-ban mindenről kamuzni, meg akkor hamar le is buknék, de 100%-ban őszinte sem lehetek és mondhatom meg a nőknek egyből, hogy csak szexet akarok.


Hogyan terelitek úgy a témát, hogy ne az általános, szokásos témákra terelődjön a társalgás, az egymás megismerésére, ami alkalmi kapcsolatok esetében teljesen irreleváns?



2017. ápr. 4. 12:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Lány vagyok és hát imádok élni bulizni de még én is nagyon messze vagyok a 100 partnertől.. tehát amelyik fiú azt mondja, hogy 100 lánnyal lefeküdt vagy hazudik vagy nagyon gazdag :)

Rengeteg egyéjszakás kalandom volt már imádom az alkalmi kapcsolatokat is és még így sem közeledek a 100hoz :) 21L

2017. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
A vàlaszt Komàr Laci tudta....
2017. ápr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy megszorozzák hárommal a valós számot :D
2017. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Krukutyán Levente ***** válasza:
58%
#1 -es a farkakban való fürdőzés kicsit gondolkodhatnál, mért ne lehetne 100?.. te még csak 21 vagy, azt úgy egy-két tucatnyian átmentek rajtad lehet, szerinted mekkora lesz ez a szám 30 éves korodig?..ja és nem te vagy a világ origója és a teljesítés maximuma, létezhet ilyen férfi. pont.
2017. ápr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

1#, látom, gondolkodás nem erősséged.


Borzalmasan nehéz. Csak tudni kell, mit kell adni nekik.

Egy kis pszichológia és gyakorlás.

Apám közel 600al volt, és sokszor nincs munkája, pocakos, mondhatni átlagos, de tudja, hogyan és mit beszéljen.

Láttam élőben és baromi amatőr, de neki bárkire feláll.

2017. ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Krukutyán Levente ***** válasza:
helyett*
2017. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem simán lehetséges, ha valaki korán kezdi, sokat bulizik meg mondjuk nem néz ki rosszul. 100+ partner, meg némi chlamydia vagy gonorrhea. Fincsi. Az ilyen alakok miatt terjednek annyira a nemi betegségek.
2017. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

Még a 100 messze ,de elég jól pörgetem a számokat, és élvezem hogy olykor nem is beszélünk csak írnak hogy unatkoznak menjek át. Lányok konkrétan nem kérdeznek rá a barátnőjüknél,hogy engem hogy hívnak ,de egymástól kapják az infót és vizsgaidőszak az nekem is kemény,mert tanulok a vizsgákra mellette a stresszes lányok szólnak.

Nem vagyok gazdag, se modell alkatú ,de átlagosnál jobb a szexuális háttérem értek ezalatt két dolgot, magát a szerszámot és használatát ,és persze a szexuális kultúrát. És nem válogatok,esztétikus legyen azaz lehet vékony és kövér ha jól néz ki. 2 éve vagyok egyetemista azóta 33 ilyen kapcsolatom volt.

2017. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%

Nekem sincs 100, de szerintem lehetett volna.

2 év alatt vagy 20 nőt bedaráltam, plusz volt, akivel csak petting volt.

Szerintem ami fontos:

Legyél, ápolt, igényes, lássák azt, hogy van jövőképed, legyen dumád, legyél tökös meg merj lépni.

Hidd el a nők sokkal hamarabb benne vannak a szexben, mint azt a legtöbb férfi hiszi, csak rámenősnek meg diszkrétnek kell lenni.

Persze nyilván előny, ha jóképű vagy és gazdag.

2017. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

1-es: Te lány vagy, nálad a mennyiségnek csak te magad szabsz határt, ha kinézel úgy mint akik a rosszlányokon hirdetnek (a csúnyákat is nézd meg és az öregeket is) akkor még úgy is naponta több kuncsaft garantált, hogy pénzt kérsz tőlük érte.


Ha te ingyen élvezed az alkalmi szexet akkor nem csak hogy nagyon válogatós vagy és csak az ilyen külsejű [link] férfiak rúghatnak nálad labdába, vagy nagyon rosszul adod a férfiak értésére, hogy kapható vagy.


Red Vixen: A "bárkire feláll" és a méltóság között van különbség. Bár bárkire nem áll fel, de nekem is mindegy, hogy duci vagy vékony, magas vagy pici, 16 vagy 50 éves, de azért két szabály van.

1. Legyen igényes, adjon magára. Nem kozmetikai dolgokra meg ruhákra célzok, csak pl. ne legyen büdös. Még a töredezett hajvégek vagy a pattanások sem érdekelnek.

2. Ha választhatok közte: [link]

és közte: [link]


akkor az elsőt fogom választani. De még ha az első nem is elérhető, akkor is nagyon tudja rontani a libidót, ha a második úgy gondolja, hogy annyit fogok küzdeni érte, mint azért, aki úgy néz ki mint az első. Nekem stabil az önértékelésem, szimpatikus, ha a lány is el tudja helyezni magát egy 1-től 10-ig terjedő skálán és ennek megfelelően próbál a környezetéhez viszonyulni.

2017. ápr. 4. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!