Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, hölgyek! Ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, hölgyek! Ha egy menüből valaszthatnátok ki előre a születendő fiatok péniszméretét, mekkorát állítanátok be? (Hossz, vastagság)

Figyelt kérdés

2017. ápr. 27. 01:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mi van a menüre írva...
2017. ápr. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bármilyen értéket beallithatsz.
2017. ápr. 27. 01:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Hosszra full átlagosat, vastagságra pedig átlagon felül egy kicsivel.
2017. ápr. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3:

Centiben?

Mit tekintesz te átlagosnak?

2017. ápr. 27. 02:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez mégis milyen kérdés? Semmi közöm nem lesz a fiam farkához nem fogok vele dugni de még nézegetni se fogom ha nagyobb lesz. De ha neked ennyire fontos akkor legalább legyen akkora és olyan mint az Apjának. Nem nagy és nem vastag. Pont Jó.
2017. ápr. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5:

Es mit mondanál neki ha meglatnád, hogy ő is itt sirankozik az átlag alatti peniszevel és neheztel rád mert te választottad neki?

2017. ápr. 27. 09:18
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Soha nem szülnék gyereket, de mivel elméleti kérdés:

1: mindig legyen önbizalommal teli és boldog, és a mérete legyen: 17/5

2017. ápr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nekem kéne eldönteni, akkor én az átlagnál mindenképpen nagyobbat választanék neki, mert az az ágyban sem hátrány, és tisztában vagyok vele, hogy ez a fiúknál az önértékelés szempontjából is meghatározó nagyon, hogy kinek mekkora. De azért extrém nagyot nem választanék neki, mert annak viszont már több a hátránya szerintem, mint az előnye. Szóval mondjuk ilyen 18 cm hosszúra és 5 cm vastagra gondoltam. :)
2017. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17/6
2017. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is az átlagnál valamivel nagyobbat választanék neki, de nem nagyobbat mint 17-18 cm. Ez bőven elég ahhoz, hogy ne legyen kispénisz komplexusa, a még nagyobb meg nem előnyös.
2017. dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!