Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon fog fájni az első alkalom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fog fájni az első alkalom?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 hónapja járunk. Nem akartam elsietni a dolgot mivel szűz vagyok (petting volt már) és csak olyannal akarom elveszíteni akiben igazán megbízok,szeretem ,és ő ilyen. Egy probléma van én félek ,hogy fájni fog. Ebben az is közrejátszik ,hogy elég nagy a szerszáma 23cm, mellesleg jó vastag is. Nem tehetnék valamit az ellen ,hogy ne fájjon annyira? Esetleg, ő? Előre köszönöm a hasznos válaszokat!

2017. márc. 24. 09:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
10%
A 23 az inkabb átlagos; meg se fogod érezni.
2017. márc. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 MKzoltan ***** válasza:
20%
SZIA. ha jelöl képen be vagy izgulva illetve nedvesedve és a barátod nem egyből be vágja hanem gyengéd óvatosan érzékien próbál magáévá tenni akor nem fog fájni sok sikert :) 23 cm az nem kicsi!
2017. márc. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

attól, mert 23 centi még nem kell tövig nyomnia


sok dologtól függ, hogy fájni fog e...

legyen hosszú tartalmas előjáték, testileg és lelkileg is készülj fel rá, ne csak "gyorsan legyünk túl rajta" alapon menjen...


24F

2017. márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 MKzoltan ***** válasza:
bocsi kellő képpen
2017. márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%
Az enyém félbe hajtva 44...
2017. márc. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

#5: *milliméter


24F

2017. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 MKzoltan ***** válasza:
33%
Most komojan 23 cm az átlag akor nekem kicsi a 20 cm?? eddig nem volt rá panasz sőt...
2017. márc. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
#7 Csak trollkodik,ne vedd túl komolyan.Természetesen jóval átlag feletti a 23cm.
2017. márc. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 MKzoltan ***** válasza:
0%
huhh kösz ez megnyuktató volt :)
2017. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%

Írhatnám én is, hogy nem fog. Dr minek? Csak hogy megnyugtassalak?

Igen, valószínűleg fájni fog. Ha nem is vastagsága, mert ha előkészít, akkor rendesen ki tudsz valószínűleg tágulni.de az igen, amikor átszakítja a szűzhártyád. És ha ott a fájdalom, akkor előtte bármit is csinált, ősszehúzódsz, és nagyon kellemetlen lesz....

Mit tehettek?

Az eslő alkalommal miután már tocsogsz a puncilevedben, s el is élvezté a nyalásától szakítsa át egy határozott mozdulattal, aztán azonnal húzza is ki, és nyaljon tovább újabb orgazmusokig. Esetleg ha utána újra készen állsz, akkor folytassátok.

Vagy nyalás közben ujjazzon. Valószínűleg kellemetlen lesz az elején az is.

Vagy ha nem akarod, hogy amikor vele vagy akkor legyen ez fájdalmas, akkor beszéld meg vele, hogy valamilyen eszközzel te magadnak átszakítod, s vele már könnyebb lesz (de ezt teheti ő is az ujja helyett😊)


De a legfontosabb, hogy fogadd el, az első ritkán fájdalommentes, de ezen szinte mindenki átesik (kevesen de vannak a hártya nélkül születnek, illetve különböző okok miatt spontán beszakadhat) utána meg általában csak az élvezetekről szól a dolog 😉😎

2017. márc. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!