Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudtok olyan trükökket mondani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan trükökket mondani ami alapján ki lehet találni, hogy valakinek mekkora farka van?

Figyelt kérdés
pl. olyanokra gondolok mint az a közhiedelem, hogy valakinek ha nagy orra van akkor nagy a pènisze is....ilyesmik?
2017. ápr. 28. 19:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem, a legbiztosabb módszer a szemrevételezés, tapintás és nyelvérintés.
2017. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a ami világba az se biztos pont hogy ha megkérdezed tőlük mert van mikor hazudnak szóval max ha leméred nekik. :) bár én sose hazudtam a farokméretemről mert akkora van amekkora és nem érdekel hogy van aki kicsinek gondolja van aki átlagosnak..stb 19/F
2017. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

je, végre egy normális srác 2es :D

ezt nem tudod, amíg le nem húzod a nadrágját, de nem mindegy, hány cm? nem az a lényeg, hogy jó megrakjon? én nem élvezek el, csak mert tudom, hogy 20 cm, attól már igen, ha bennem van

2017. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Erre nincs jó trükk, ami biztos, amit #1 írt.


De!


Érdemes megnézni a kezeit. Ha a farka csőd is lesz (értsd. hamar elsül, rossz technika), legalább az ujjai legyenek hosszúak és ápoltak, hogy legyen, amivel tud kárpótolni, és legyen ápolt a fogsora, hogy a nyelvét is bátran használatba vehessük.


;)

2017. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Mutatoujjnál sokkal hosszabb gyűrűsujj

(Asztalosmestereknél nem feltétlen használható)

2017. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Köszi hogy megdícsérsz kedves 3-mas. De felesleges hazudni. Nekem ugyan úgy jól esik ha valaki azt mondja hogy kicsi mint ha valaki megdícsérné. Szóval nekem tökmindegy mit mondanak és ha nem is esne jól egyik sem akkor is csak az őszintét vallanám be. :)
2017. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a középső ujjam pont egy körömnyivel nagyobb, mint a mutató ujjam, vagyis a mutató ujjam a középső ujjam körömágyáig ér. Az orrom nagy, a lában 40-es, mégsem nagy a farkam, csak 15,5 centi. Szóval szerintem ezt így nem lehet megállapítani.
2017. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%

Megnézed, milyen kocsija van, a kettő mérete ugyanis fordítottan arányos.

X5-ös BMW tulajdonosa általában picike...

2017. ápr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

7:

A középső ujj irreleváns

2017. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
hát lehet mire találok egy ilyen hihető városi legendát ,előbb csekkolom èlőbe
2017. ápr. 28. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!